Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
На це впливають три фактори
Майже всі українці відзначили новорічні свята зі світлом попри грудневі ракетні атаки по енергетичній інфраструктурі України. Тепер “Укренерго” повертає аварійні відключення і заявляє про дефіцит електроенергії. Постає питання – а що ж тоді допомогло уникнути кризової ситуації і чи не можна повторити ефект?
Голова правління “Укренерго” Володимир Кудрицький в прямому етері національного телемарафону пояснив, які фактори вплинули на стабілізацію елекетромережі на Новий Рік. Їх всього три. По-перше, у вихідні та на свята споживання електроенергії традиційно падає. Тому маючи визначений обсяг генерації енергії в системі, на свята легше покрити брак споживання, ніж у робочі дні.
По-друге, тепла погода. Новий рік вдалось зустріти з серйозним перевищенням “нуля” на термометрах. Володимир Кудрицький пояснив: чим вища температура, тим менший обсяг споживання. І третій фактор, де енергетики дійсно доклали зусилля, – вони активно працювали наприкінці року і встигли відновити мережу і роботу пошкоджених енергоблоків. Ведучий Вадим Карп’як звернув увагу і на те, що багато українців свідомо заощаджують електроенергію для уникнення перенапруження мережі. Володимир Кудрицький відповів, що ефект від цих кроків вони відчувають з першого дня закликів до економії.
“Я вважаю, що після перемоги українська нація буде однією з найбільш енергозаощадливих націй на континенті”, - сказав Володимир Кудрицький.
З жовтня 2022 року росія атакує об'єкти енергетичної інфраструктури. Після ударів 23 листопада в Україні відбувся блекаут через знеструмлення АЕС. Внаслідок цього деякі абоненти залишились не тільки без світла, але й без води, опалення і зв'язку, адже від знеструмлення постраждала також і інша критична інфраструктура. 16 грудня внаслідок чергової атаки "Укренерго" оголосило про надзвичайний стан - 50% споживання було втрачено. Через декілька днів електропостачання відновили. Але в компанії закликають абонентів заощаджувати обсяги споживання задля уникнення перевантаження мережі.
Раніше ми писали про те, що у 9 областях України ввели аварійні відключення світла. Також читайте про рівень споживання електроенергії на вихідних та в робочі дні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.