"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Оновлення облікових даних через застосунок "Резерв+", означає виконання норми закону, яка набула чинності з 18 травня
Військовозобов'язаним, які оновили свої дані через застосунок "Резерв+", все одно можуть вручити повістку на вулиці. Особливо це стосується тих, хто перебуває у розшуку. Також до ТЦК мають завітати чоловіки з таким статусом, які перебувають за кордоном.
Про це в ефірі телемарафону сказав речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін. Він пояснив, що оновлення облікових даних через застосунок "Резерв+", означає виконання норми закону, яка набула чинності з 18 травня. Але водночас людина може перебувати у розшуку через порушення правил військового обліку і також може бути направлена на ВЛК.
Лазуткін зазначив, що українцям за кордоном, які оновили свої дані онлайн, треба особисто прийти до ТЦК, якщо вони мають статус "у розшуку". Наприклад, знялися з обліку в одному місці та не стали в іншому. Або юнакам, які виїхали за кордон до досягнення 17-річного віку і досі не стали на облік в ТЦК - це можна зробити тільки особисто, в Україні.
"Ми розуміємо, що невеликий відсоток українців, які перебувають зараз за кордоном, можна залучити до мобілізаційних процесів, що не всі планують повертатися до України. Утім, я нагадаю: українці, які перебувають за кордоном, залишаються нашими громадянами і, відповідно, на них розповсюджується законодавство, - наголосив Лазуткін.
Наразі, за словами Лазуткіна, понад 1,3 мільйона українців оновили свої дані через застосунок "Резерв+". Серед них - 18 тисяч українців за кордоном, 190 тисяч жінок, 164 тисячі заброньованих чоловіків, понад 153 тисячі призовників та понад 90 тисяч людей з відстрочкою.
Застосунок "Резерв+" запрацював з 18 травня. Його не треба встановлювати жінкам, військовим та громадянам молодше 18 і старше 60 років.
У застосунку "Резерв+" найближчим часом з'явиться нова функція. Військовозобов'язані зможуть скористатися онлайн-рекрутингом. Додаток покаже вакансії, які є в тих чи інших підрозділах ЗСУ, тому людина зможе обрати самостійно, де вона хоче служити.
Що стосується безпеки, то в Міноборони стверджують, що застосунок "Резерві+" має надійний захист і отримав атестат відповідності комплексної системи захисту інформації. Він працює за принципом "Дії" та отримує дані за запитом з реєстру в зашифрованому вигляді. Тобто в самому додатку персональна інформація не зберігається.
Нагадаємо, Інформатор писав, чому постанову про "Резерв+" так і не опублікували, та який правовий статус має застосунок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.