Чоловік давав іншим свою паливну картку ОККО, аби вони заправлялись та віддавали йому гроші
Чоловік влаштувався на роботу водієм, де йому видали паливну картку ОККО. Він давав її для користування іншим громадянам, розтративши з паливної картки ОККО 61 921 гривні. Про це йдеться у вироку Кіровського районного суду Кіровограда (юридична назва суду), опублікованому 23 липня 2024 року.
Чоловік, перебуваючи відповідно до наказу №18к від 05.03.2019 року на посаді машиніста дорожньо-будівельних машин ПП «Лідер», отримав паливну картку ТОВ «ОККО-Бізнес Партнер», яка закріплена за автомобілем Scania P440. Заправка службового автомобіля здійснювалася виключно у безготівковій формі з використанням паливної картки ТОВ «ОККО-Бізнес Партнер».
Однак чоловік вирішив заробити на продажі пального завдяки паливній картці підприємства, де він працює. Для цього громадянин надавав іншим її у користування.
"13.01.2022 року близько 17:16 чоловік, перебуваючи в Кропивницькому таємно передав іншій особі паливну картку ТОВ «ОККО-Бізнес Партнер», належної ПП «Лідер», запевнивши про правомірність дій. Після чого вона на АЗС «ОККО» здійснила заправку невстановленого автомобіля дизельним пальним в кількості 40 літрів на загальну суму 1 158 гривень, передавши йому кошти за заправку паливом", - йдеться в одному з епізодів.
На судовому засіданні обвинувачений вину визнав повністю. Він пояснив, що кається у вчиненому, визнав заявлений цивільний позов, а також визнає найменування, кількість та вартість всього викраденого майна, просить вибачення у представників потерпілих, обіцяє виправитись.
Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив покарання: за ст. 185 ч. 1 КК України у вигляді обмеження волі строком на 1 рік; за ст. 185 ч. 2 КК України у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, йому визначили остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України громадянина від відбування призначеного покарання звільнили з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки. Згідно зі ст. 76 КК України він має виконувати певні обов'язки: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.
Цивільний позов ПП «Лідер» - задовольнили. З громадянина на користь ПП «Лідер» стягнуть 61 921 гривні, розмір завданого матеріального збитку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.