Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За словами міністра, це залежить від сумлінності учня та вчителя
В Україні батьки школярів скаржаться на те, що не всі вчителі проводять онлайн-уроки, а деякі тільки кидають у "Viber" завдання для самостійної роботи. Наразі школи можуть на свій розсуд організовувати навчальний процес в умовах карантину.
Про це на брифінгу заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає Інформатор .
За словами міністра, всі школи можуть на свій розсуд організовувати навчальний процес в умовах карантину, вони законом наділені автономією.
Крім дистанційної форми, може бути очна, змішана або інша форма навчання, що поєднує дистанційне і очне навчання і передбачає застосування технологій дистанційного навчання на очній формі.
"Школи повинні забезпечити регулярне відстеження результатів навчання, а також зобов'язані надавати учням підтримку в освітньому процесі", - пояснив Шкарлет.
За його словами, для учнів, які не можуть взяти участь в онлайн-режимі через поважні причини, навчальний заклад має забезпечити використання інших засобів комунікації доступних для них: телефонного, поштової зв'язку.
Нагадаємо, в Україні з 10 квітня розпочинається пробне ЗНО з усіх предметів. Основна сесія ЗНО у 2021 році розпочнеться 21 травня тестуванням з хімії та триватиме до 15 червня - в цей день відбудеться тестування з географії. Крім того, в Україні розробляють стратегію для розвитку професійної освіти.
Також Інформатор писав, щодо набору до 10-11 класів установ загальної середньої освіти у 2021 році .