«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Україна імпортує паливо з країн Європи
В Україні найближчим часом не буде дефіциту пального, його будуть ввозити з європейських країн. А у лютому очікується зниження цін на бензин. Про це розповів експерт, директор ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" Володимир Бичков.
"Поки ми не бачимо на найближчий час, що пальне буде зростати. Я сподіваюся, що ціни на нього в лютому будуть ще нижчими, падатимуть", - каже експерт.
Він додав, що раніше багато пального до України поставляли з росії та Білорусі, але з початком повномасштабного вторгнення все змінилося. Зараз наша країна його імпортує з країн Європи. Зокрема, з Польщі, Румунії, Литви, Болгарії, Словаччини, Греції та Туреччини.
Ціни на бензин в Україні залежать здебільшого від цін на європейському ринку і курсу гривні. При цьому прогноз щодо вартості пального на цей рік є досить оптимістичним. Оскільки власне виробництво в Україні майже повністю знищене через ворожі обстріли, країна залежить виключно від імпорту з Європи. При цьому дефіциту не очікується.
Нагадаємо, в Україні вирішили повернути акцизи на пальне. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Також Інформатор писав, чому дешевшає нафта.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.