“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Потрібно дотримуватися простих правил
Маски за останні півтора року стали для нас звичним атрибутом, вони зменшують ризик передачі коронавірусу. У Міністерстві охорони здоров’я розповіли чи безпечно для здоров’я носити медичну маску.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.
Незважаючи на те, що маска зараз є необхідним заходом, є й ті, хто не хоче носити маски. Тому що бояться отруїтися вуглекислим газом, повторно інфікувати самі себе або пошкодити шкіру обличчя.
«Через носіння маски вам вистачить кисню і ви не отруїтесь вуглекислим газом. Просто переконайтеся, що маска прилягає щільно і ви можете нормально дихати. Вологу маску необхідно замінити», — розповіли в МОЗ.
Уникнути пошкодження шкіри під час тривалого носіння маски можна, дотримуючись базові правила:
Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує носити маски навіть після вакцинації від COVID-19. Експерти організації поки не знають, чи зможе вакцина запобігати поширенню штаму нового коронавірусу.
Також Інформатор писав, чи потрібно носити маски на вулиці, роз’яснення МОЗ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.