Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Компанія запросила допомогу у США для того, щоб "вивезти" цю зиму
Україна досі не може оговтатись після масованого обстрілу, який росіяни влаштували 23 листопада. Майже половина енергетичної системи вийшла з ладу, вийшло з ладу деяке газове обладнання. Зокрема, в результаті ракетних ударів пошкоджено близько 450 км газових труб.
Про це повідомив глава правління НАК Нафтогаз-Україна Олексій Чернишов. Він провів зустріч з Ерін МакКі - головою USAID, розповів про ракетні удари росії, руйнування цивільної енергетичної інфраструктури завдані збитки та нагальні потреби України.
"Ключове — додатковий обсяг газу, необхідний для проходження цього опалювального сезону. Окрім цього, говорили про оперативну допомогу у вигляді матеріалів та обладнання, над наданням Україні яких наразі працює Агентство", - додав глава правління "Нафтогазу".
Також зайшла мова щодо поставок метанолу, газових компресорів, дизельних генераторів та обладнання для видобутку газу. Ця зима буде важкою для України, тож будь-яка допомога може бути вирішальною.
Внаслідок російських обстрілів в Україні постраждало вже близько 32 тисяч цивільних об'єктів і понад 700 об'єктів критичної інфраструктури. Проблеми з електрикою мають більш як півтисячі міст та селищ. Лише 3% від кількості зафіксованих обстрілів — це військові об'єкти. Окрім них, російські війська продовжують цілити й в об’єкти критичної інфраструктури.
Президент України Володимир Зеленський вважає, що поки терористи мають ракети – повітряні атаки триватимуть. За словами Зеленського, тиждень, що починається, може бути «таким самим складним, як і цей, що минає». Тож президент закликав не нехтувати сигналами повітряної тривоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.