Допомагайте кому можете та зважайте на сигнали повітряної тривоги, - Володимир Зеленський

Читать на русском

Терористи готують нові удари і поки у них є ракети – вони не заспокояться

Читать на русском
Допомагайте кому можете та зважайте на сигнали повітряної тривоги, - Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський

Терористи готують нові удари і поки у них є ракети – вони не заспокояться

Ми розуміємо, що терористи готують нові удари і поки у них є ракети – вони не заспокояться. Але наша здатність допомагати один одному і дбати про тих, кому найскладніше, – про літніх людей, про сім’ї з дітьми, про тих, у кого війна забрала дім і рідних, наша взаємодопомога є одним з елементів захисту від терору і нашою силою. Про це сказав президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 27 листопада.

 

“Тиждень, що починається, може бути таким самим складним, як і цей, що минає. Наші Сили оборони готуються. Уся держава готується. Усі сценарії опрацьовуємо, у тому числі з партнерами. І має бути готовою наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги тих, кому можете допомогти. Будь ласка, на тижні зважайте на сигнали повітряної тривоги. Усі разом і допомагаючи один одному – ми пройдемо і цей виклик війни: цю зиму, це намагання Росії використати холод проти людей”, - сказав президент.

Володимир Зеленський запевнив, що Україна робить і буде робити усе можливе, щоб зміцнити оборону. “Робимо і будемо робити усе, щоб притягти Росію до відповідальності за цю терористичну війну”, - сказав Володимир Зеленський. 

Як раніше повідомляв Інформатор, Ведучий шоу на Netflix Девід Леттерман приїхав до Києва, щоб взяти інтерв'ю у Зеленського.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.