Чемпіонат Європи з біатлону: Антон Дудченко посів друге місце у гонці на 20 кілометрів

Європейську першість приймає Швейцарія

Чемпіонат Європи (Фото: Biathlon.com.ua)

В Ленцерхайде стартував чемпіонат Європи з біатлону. У перший день змагань відбулися індивідуальні гонки. У чоловічій гонці збірну України представляли шість біатлоністів.

З 25 по 29 січня у Ленцерхайде проходитимуть змагання відкритого чемпіонату Європи з біатлону. У програмі європейської першості індивідуальні гонки, спринт, гонки переслідування, а також змішана та одиночна змішана естафети. Чоловіки розпочали програму змагань індивідуальною гонкою.

На старт чоловічої індивідуальної гонки вийшли 6 українських біатлоністів: Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Денис Насико та Тарас Лесюк.

Найкращий результат серед українців показав Антон Дудченко. Український біатлоніст фінішував другим, поступившись норвежцю Ендре Стрьомсгейму. Третє місце здобув словенець Ловро Планко. Артем Тищенко та Богдан Цимбал увійшли до топ-20, посівши 12-те та 19-те місця відповідно.