Чемпіонат Європи з біатлону: Анастасія Меркушина у гонці переслідування посіла сьоме місце

Спортсменки подолали дистанцію у 10 кілометрів

Анастасія Меркушина (Фото: IBU/C. Manzoni)

В Ленцерхайде продовжується чемпіонат Європи з біатлону. У третій день змагань відбулась гонка переслідування. На старт спортсменки виходили згідно результатів, показаних у спринтерській гонці, яка пройшла напередодні.

З 25 по 29 січня у Ленцерхайде проходять змагання Відкритого чемпіонату Європи з біатлону. У суботу, 28 січня, відбулась жіноча гонка переслідування.

На старт жіночої гонки переслідування вийшли дві українські біатлоністки: Анастасія Меркушина та Любов Кип'яченкова. Меркушина на правах переможниці спринтерської гонки стартувала першою, а Любов Кип'яченкова – 52-ю.

Першу стрільбу Анастасія Меркушина пройшла чисто, але пропустила вперед двох шведських біатлоністок. Один промах на другому вогневому рубежі опустив українку на шосте місце. Після третьої стрільби Меркушина йшла четвертою. Ще один промах не дозволив українській біатлоністці піднятись вище сьомого місця.

Гонку виграла німкеня Селіна Гротіан. Друге місце посіла Тільда Йоханссон зі Швеції. Третьою фінішувала представниця Франції Жілонн Гігона.

Результати змагань

• Селіна Гротіан (0+0+1+0) 30:25,6;
  • Тільда Йоханссон (0+0+0+2) +17,6;
  • Жілонн Ґіґонна (0+0+0+1) +23,6;
  • ……
  • Анастасія Меркушина (0+1) +1:26,0;
  • Любов Кип'яченкова – відстала на коло і зійшла з дистанції.

Чемпіонат Європи з біатлону

Європейська першість з біатлону вперше відбулась у 1994 році. Змагання проходять щорічно, а участь у стартах можуть приймати спортсмени з усього світу. Як правило, найсильніші біатлоністи не беруть участі у чемпіонаті Європи, а основні сили зберігають на гонки етапів Кубка світу, а також на старти світового чемпіонату.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчу «Шахтар» - «Копер». Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.