Чемпіонат світу з хокею: збірна України зустрілася з Японією

Чемпіонат світу у дивізіоні I B проходить у Польщі з 26 квітня до 1 травня.

Українські хокеїсти продовжують виступи на турнірі. У третьому матчі суперником українців стала збірна Японії, яка лідирує в турнірній таблиці.

Про хід матчу повідомляє Інформатор із посиланням на IIHF.

У суботу, 30 квітня, збірна України з хокею провела свій третій поєдинок на чемпіонаті світу у дивізіоні I B. У попередніх матчах турніру українські хокеїсти спершу розгромили збірну Сербії, а потім у серії булітів поступилися збірній Польщі.

Склад збірної України:

Воротарі – Сергій Писаренко («Дніпро»), Дмитро Кубрицький («Сокіл»);

Захисники – Всеволод Толстушко, Денис Матусевич (обидва – «Кременчук»), Ігор Мережко (без клубу), Іван Литвинов («Стадіон Врхлабі», Чехія), Артем Гребеник («Білий Барс»), Філіп Пангелов-Юлдашев, Віталій Андрейків (обидва – «Донбас»);

Нападники – Андрій Міхнов, Дмитро Німенко, Роман Благий, Євген Фадєєв, Михайло Симчук (усі – «Сокіл»), Віталій Лялька («Пряшов», Словаччина), Михайло Чіканцев («Калікс», Швеція), Олексій Ворона («Кременчук»), Денис Бородай («Білий Барс»), Ілля Коренчук («Альтаїр»), Олександр Пересунько, Фелікс Морозов (усі – «Донбас»), Вадим Мазур («Маріуполь»).

Ворота збірної України у матчі з Японією, як і у поєдинку з Польщею, захищав Сергій Писаренко. Перші хвилини пройшли у рівній боротьбі з моментами біля воріт обох команд. А на 5-й хвилині помилка Матусевича призвела до контратаки збірної Японії та голу у ворота збірної України. Вже за 33 секунди рахунок став 2:0 на користь японської збірної. У цьому епізоді японцям пощастило – шайба влетіла до сітки після рикошету від ноги Литвинова. На 11-й хвилині японці перехопили шайбу у центральній зоні, прорвалися до воріт збірної України та закинули третю шайбу. Тренер вирішив змінити голкіпера і випустив на лід дев'ятнадцятирічного Дмитра Кубрицького. Проте за хвилину Кубрицький отримав травму (попередньо – перелом пальця) і на майданчик повернувся Писаренко.

На 24-й секунді другого періоду Сузукі відправив у ворота Писаренка четверту шайбу, реалізувавши чисельну перевагу. На 26-й хвилині збірна України розмочила рахунок – Лялька на п'ятачку підправив шайбу після кидка Мережко. Через вісім хвилин Накаяшикі відібрав шайбу, увірвався до зони збірної України і між щитками Писаренко відправив ігровий снаряд до сітки. На 35-й хвилині українці знову скоротили відставання. Свою дебютну шайбу у складі збірної закинув Олексій Ворона. Але останнє слово в другій двадцятихвилинці все ж таки залишилося за збірною Японії. За 4 секунди до другої перерви Хітосато зробив рахунок 6:2.

На 5-й хвилині третього періоду Хітосато закинув чергову шайбу у ворота української збірної. У час, що залишився до кінця матчу, обидві команди могли відзначитися, але рахунок на табло змінився тільки на останній секунді. Підсумок матчу влучним кидком підвів Хірано. Збірна України залишилася на третьому місці турнірної таблиці та втратила всі шанси на перемогу у турнірі.

• Японія - Україна 8:2 (3:0; 3:2; 2:0).
Турнирная таблица
Турнірна таблиця

Свій наступний поєдинок збірна України зіграє 1 травня зі збірною Естонії. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про хід півфінальних матчів розіграшу Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій УЄФА.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.