Чемпіонат світу з боротьби: скільки медалей здобули українські спортсмени

Світова першість проходила у Сербії

У Белграді завершився чемпіонат світу з боротьби. Не залишились без нагород і українські борці та борчині. На рахунку української збірної шість медалей.

Збірна України з боротьби завершила виступи на чемпіонаті світу. Українські спортсмени вибороли шість медалей. Жіноча збірна посіла 5-те загальнокомандне місце

Греко-римська боротьба

У змаганнях борців греко-римського стилю українці здобули дві бронзові медалі. У категорії -72 кг Андрій Кулик в сутичці за бронзу переміг спортсмена зі Франції Ібрагіма Ганема. У категорії -82 кг Ярослав Фільчаков у півфіналі поступився турецькому борцю Бурхану Акбудаку. В поєдинку за третє місце українець з рахунком 3:1 виграв у Гели Болквадзе з Грузії.

Вільна боротьба

Українські борчині принесли збірній України три медалі. У категорії -55 кг 19-ти річна Олександра Хоменець у фіналі змагалась проти олімпійської чемпіонки Токіо Маю Мукайде з Японії. У ході сутички українка зазнала травми і отримала срібну медаль.

Ілона Прокопевнюк у ваговій категорії -62 кг у поєдинку за третє місце перемогла Айсулуу Тинібекову з Киргизстану. Ще одну бронзову медаль виборола Аліна Грушина-Акобія. Українська борчиня стала третьою у категорії -57 кг.

У змаганнях чоловіків бронзову медаль здобув Василь Михайлов. В категорії -79 кг українець в сутичці за третє місце х рахунком 5:3 переміг представника Узбекистану Бекзода Абдурахмонова.

Підсумок змагань

Загалом українські спортсмени виграли 6 медалей. В активі команди 1 срібна та 5 бронзових нагород.

Греко-римська боротьба:

• Андрій Кулик (бронза, категорія -72 кг);
  • Ярослав Фільчаков (бронза, категорія -82 кг).

Вільна боротьба:

• Олександра Хоменець (срібло, категорія -55 кг);
  • Аліна Грушина-Акобія (бронза, категорія -57 кг);
  • Ілона Прокопевнюк (бронза, категорія -62 кг);
  • Василь Михайлов (бронза, категорія -79 кг).

Раніше Інформатор розповідав про перебіг фіналу та матчу за бронзові медалі чемпіонату Європи з баскетболу. Також ми повідомляли про результати поєдинків сьомого туру Серії А.