Чемпіонат світу з біатлону: Йоганнес Бьо виграв гонку переслідування, Дмитро Підручний фінішував на восьмому місці

Норвегія поповнила свою медальну скарбничку

Дмитро Підручний в оточенні норвежців (Фото: IBU/Christian Manzoni)

У Німеччині набирає обертів чемпіонат світу з біатлону. У четвертий день програми змагань відбулася гонка переслідування у чоловіків. На старт вийшли чотири українські біатлоністи.

У неділю, 12 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла чоловіча гонка переслідування. Спортсмени виходили на дистанцію згідно результатів, показаних у спринтерській гонці. Дмитро Підручний стартував 5-м з відставанням від лідера, норвежця Йоганнеса Бьо, у 53,4 секунди. Антон Дудченко вийшов на дистанцію 21-м, Богдан Цимбал – 29-м, а Артем Прима – 44-м.

Першу стрільбу Йоганнес Бьо пройшов чисто і зберіг лідерство. Підручний зберіг 5-ту позицію. Йоганнес Бьо поступово збільшував відрив від переслідувачів. Підручний стріляв влучно, але програвав ходом і почав втрачати позиції. Йоганнес Бьо заробив суттєву перевагу і спокійно завершив дистанцію. Дмитро Підручний прийшов на фініш восьмим. Дудченко, Прима та Цимбал фінішували на  20-й, 39-й та 40-й позиціях відповідно.

Чемпіоном став норвежець Йоганнес Бьо. Його співвідчизник Стурла Хольм Лагрейд взяв срібну медаль. Швед Себастьян Самуельсон зайняв третє місце.