«Динамо» обіграло румунську «Політехніку»

Кияни зіграли другий матч за два дні

«Динамо» (Київ) (Фото: fcdynamo.com)

Українські футбольні команди продовжують проводити товариські матчі. Київське «Динамо» готується до поновлення сезону у Туреччині. Черговим спаринг-суперником для киян став клуб з Румунії.

У неділю, 12 лютого, «Динамо» провело контрольний поєдинок. Суперником киян став представник другого дивізіону чемпіонату Румунії клуб «Політехніка» (Ясси).

Динамо: Моргун, Гусєв, Боль, Дячук, Дубінчак, Андрієвський, Яцик, Царенко, Беніто, Н. Волошин, Супряга.
Запасні: Нещерет, Ігнатенко, Вівчаренко, Попов, Кабаєв, Шепелєв, Василець,. Лонвейк, Сирота, Горбач, Малиш.

Політехніка: Бринза, Куадіо, Тінку, Катанец, Фініца, Вашварі, Крістя, Роман, Муссі, Хлістей, Харрісон.
Запасні: Янков, Яйленей, Мартац, Ліке, Пламаде, Кіаун, Стефанович, Телчан, Марчіоні, Іту, Фарчас, Могош, Хріб, Істратьє, Іон, Войтус, Гау.

Перебіг матчу

Перший момент «Динамо» створило на другій хвилині. Волошин пробивав по воротах, але влучив у голкіпера. На 7-й хвилині Волошин на швидкості пройшов захист суперника, але пробив дуже неточно. «Політехніка» також не відсиджувалась у обороні і час від часу турбувала захист киян. На 12-й хвилині «Динамо» від голу врятувала поперечина. На 23-й хвилині на допомогу голкіперу киян прийшов Дубінчак, вибивши м’яч з лінії воріт. Через 10 хвилин «Динамо» забило. Дубінчак з лівого флангу віддав під удар, а Волошин відправив м’яч у правий нижній кут.

Початок другої половини гри пройшов у невисокому темпі і взагалі без гострих моментів. Основні події розгортались у середині поля і до воріт м’яч доходив рідко. На 66-й хвилині Царенко реалізував гол практично на рівному місці, перехопивши передачу суперника. Відразу після забитого м’яча Луческу повністю змінив склад «Динамо». Гра пожвавилась. Через кілька хвилин Шепелєв своїм ударом струсонув поперечину. Втім цей сплеск активності був епізодичним. Команди спокійно дограли матч і більше не забивали.

• Динамо Київ (Україна) — Політехніка (Румунія) 2:0 (Волошин, 32, Царенко, 66).

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Реала» у фіналі клубного чемпіонату світу з футболу. Також ми повідомляли про результати змагань на чемпіонаті світу з біатлону.