Чемпіонат світу з біатлону: у гонці переслідування перемогла Жулья Сімон, Джима посіла чотирнадцяте місце

Українка піднялася на 15 позицій

Старт гонки (Фото: IBU/Christian Manzoni)

У Німеччині продовжуються гонки чемпіонату світу з біатлону. У четвертий день програми змагань відбулась гонка переслідування у жінок. Україну на дистанції представляли три спортсменки.

У неділю, 12 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла жіноча гонка переслідування. Біатлоністки долали дистанцію у 10 кілометрів з чотирма вогневими рубежами. На старт вийшли три українські біатлоністки: Юлія Джима, Олена Білосюк та Анастасія Меркушина.

Джима стартувала 29-ю з відставанням від лідера, німкені Деніз Геррманн-Вік, в одну хвилину і 40 секунд. Білосюк та Меркушина вийшли на старт 43-ю та 44-ю з відставанням більше двох хвилин. Після першої стрільби змінився лідер. Очолила гонку шведська біатлоністка Ганна Еберґ. Джима відстрілялася чисто і піднялась на 23-те місце. Влучна стрільба на другому вогневому рубежі дозволила Геррманн-Вік повернути собі лідерство. Джима вийшла на 14-те місце. На останній стрільбі Жулья Сімон (Франція) змогла вийти на перше місце і вже нікому його не віддала.  Джима з одним промахом фінішувала чотирнадцятою. Білосюк посіла 48-місце, Меркушина – 49-те.

Чемпіонкою світу стала представниця Франції Жулья Сімон.  Французька біатлоністка випередила Деніз Геррманн-Вік на 27 секунд. Бронзову медаль завоювала Марте Ройселанд (Норвегія).