«Реал» з Луніним у складі виграв клубний чемпіонат світу

Фінальний матч турніру пройшов у Рабаті

«Реал» - «Аль-Хіляль» (Фото: FIFA)

На чемпіонаті світу серед клубних команд відбувся фінальний поєдинок. Переможець Ліги чемпіонів мадридський «Реал» зустрівся з чемпіоном Азії, клубом «Аль-Хіляль». Ворота «Реала» захищав голкіпер збірної України Андрій Лунін.

У суботу, 11 лютого, у фінальному поєдинку клубного чемпіонату світу зійшлись представники Європи та Азії. Переможцю Ліги чемпіонів, мадридському «Реалу», протистояв «Аль-Хіляль» із Саудівської Аравії.

Реал: Лунін, Карвахаль, Рюдігер, Алаба, Камавінга, Модрич, Чуамені, Кроос, Вальверде, Бензема, Вінісіус.
Запасні: Лопес, Каньїсарес, Мілітао, Вальєхо, Начо, Асенсіо, Одріосола, Себальйос, Родріго, Діас, Мартін, Аррібас.

Аль-Хіляль: Аль-Маюф, Абдулхамід, Су, Аль-Булаїгі, Х. Ад-Давсарі, Куельяр, Канно, Каррільйо, В’єтто, С. ад-Давсарі, Марега.
Запасні: Аль-Овейс, Аль-Вотаян, Джахфалі, Аль-Хаїбарі, Фагіхі, аль-Джуваїр, Отаїф, Н. ад-Давсарі, Аль-Хамдан, аш-Шехрі, Ігало, Мішаел.

Перебіг поєдинку

Перші хвилини зустрічі пройшли у боротьбі за центр поля. Жодній з команд не вдавалось надовго зберегти контроль над м’ячем. Поступово почала викреслюватись територіальна перевага «Реала», яка на 13-й хвилині втілилась у гол. Вінісіус увірвався у штрафний майданчик і під ногою голкіпера запустив м’яч у сітку.  Через 5 хвилин «Реал» подвоїв перевагу в рахунку. Вальверде зреагував на відскок від суперника та миттєво надіслав м’яч у ворота.

На 26-й хвилині «Аль-Хіляль» провів разючу контратаку. Марега втік  від захисників і пробив Луніна. «Реал» знову пішов в атаку та на деякий час притис «Аль-Хіляль» до воріт. Втім надовго мадридців не вистачило. Гра вирівнялась та перемістилась ближче до центральної лінії поля. У компенсований до першого тайму час суперники обмінялись небезпечними моментами. Удар Модрича парирував голкіпер «Аль-Хіляля», а біля протилежних воріт Рюдігер у силовій боротьбі не дозволив пробити ад-Давсарі.

Після перерви «Аль-Хіляль» почав діяти сміливіше. Команда не соромилась йти вперед більшими силами, ніж у першій половині гри. І тут «Реал» забив втретє. На 54-й хвилині Бензема з лінії воротарського майданчика замкнув передачу Вінісіуса з лівого флангу.  А на 58-й хвилині Вальверде забив у схожому стилі, переправивши у ворота передачу Карвахаля з правого флангу. «Реал» дещо розслабився і на 63-й хвилині пропустив вихід В’єтто, який підсік м’яч над Луніним. «Реал» вирішив не ризикувати і повернув собі перевагу у три м’ячі. На 69-й хвилині Вінісіус обвідним ударом вразив правий кут воріт «Аль-Хіляля». Захист «Реала» продовжував привозити неприємності своєму голкіперу - на 79-й хвилині В’єтто оформив дубль. На цьому команди нарешті заспокоїлись і більше не забивали.

• Реал (Іспанія) — Аль-Хіляль (Саудівська Аравія) 5:3 (Вінісіус, 13, 69, Вальверде, 18, 58, Бензема, 54 – Марега, 26, В’єтто, 63, 79).

Раніше Інформатор розповідав  про результати змагань на чемпіонаті світу з біатлону. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.