Чемпіонат світу з біатлону: Йоганнес Бьо переміг в індивідуальній гонці, Артем Тищенко став дванадцятим

Норвежець виборов ще одну золоту медаль

Йоганнес Бьо (Фото: IBU/Christian Manzoni)

У Німеччині продовжується чемпіонат світу з біатлону. Визначився переможець індивідуальної чоловічої гонки. За нагороди боролись і чотири українські біатлоністи.

У вівторок, 14 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла чоловіча індивідуальна гонка. Спортсмени подолали дистанцію у 20 кілометрів з чотирма вогневими рубежами. Україну представляли Антон Дудченко, Артем Тищенко, Богдан Цимбал та Денис Насико.

Першим з українців на трасу вийшов Дудченко. Спортсмен чисто пройшов дві стрільби, але потім припустився трьох промахів, заробив три штрафні хвилини і в підсумку зайняв 42-ге місце. Артем Тищенко закрив всі 20 мішеней, що дозволило українцю посісти дванадцяту позицію. Богдан Цимбал став 39-м, а Денис Насико – 40-м.

Чемпіоном, не зважаючи на два промахи, став норвежець Йоганнес Бьо.  Його співвітчизник Стурла Хольм Лагрейд посів другу позицію. Швед Себастьян Самуельсон виборов бронзову медаль.

Де дивитись трансляції

Всі гонки чемпіонату світу з біатлону у прямому ефірі транслюються на регіональних каналах «Суспільного». Також трансляції можна побачити на сайті «Суспільне Спорт», каналі «Євроспорт 1» та на офіційному сайті IBU.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу жіночої баскетбольної збірної України над збірною Литви. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут