ChatGPT тепер може зачитувати відповідь вголос: ШІ розмовляє 37 мовами, включно з українською - відео

Читать на русском

Нова функція доступна для користувачів як веб-версії, так і мобільних додатків для Android та iOS

Читать на русском
ChatGPT
Функція стане у нагоді тим, хто спілкується з ШІ перебуваючи у дорозі

Нова функція доступна для користувачів як веб-версії, так і мобільних додатків для Android та iOS

Компанія OpenAI представила нову функцію в текстовій моделі на базі штучного інтелекту ChatGPT. Вона отримала назву Read Aloud і дозволить користувачам заслухати відповіді ШІ на свої запити. Для цього модель пропонує обрати один з пʼяти доступних варіантів голосів.

Така функція може стати в нагоді, наприклад, якщо користувач перебуває у дорозі і в нього немає можливості читати текст відповіді ChatGPT. Спробувати новий спосіб спілкування з ШІ можна як у веб-версії, так і у додатках для для iOS та Android. Про це пише видання Verge.

Відомо, що за допомогою Read Aloud модель може розмовляти 37 мовами (включно з українською) автоматично визначаючи мову тексту, який читає. Ця функція доступна як для GPT-4, так і для GPT-3.5. Нагадаємо, що у вересні 2023 року ChatGPT запустив функцію голосового чату, де користувачі можуть напряму запитувати підказки чат-бота, не вводячи текст. Але нова функція дозволить людям читати письмові відповіді вголос у ChatGPT, а користувачі зможуть налаштувати чат-бота так, щоб він завжди відповідав усно, коли відповідав на підказки.

У мобільних додатках користувачі можуть натиснути й утримувати текст, щоб обрати функцію Read Aloud. Також є можливість призупинити або перемотати зчитування тексту. У веб-версії активувати цю функцію можна натиснувши відповідний значок під текстом.

Новини зі світу ШІ

ChatGPT використовують по всьому світу для вирішення різних задач. Наприклад, на початку березня скандальна нардепка Марʼяна Безугла склала за допомогою цієї моделі ШІ орієнтовний графік Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Штучний інтелект впорався за кілька секунд, але це викликало шквал критики з боку її підписників у Facebook.

У свою чергу американський мільярдер Ілон Маск не припиняє спроб приборкати OpenAI, компанії-розробника штучного інтелекту ChatGPT. Підприємець подав до суду на генерального директора ШІ Сема Альтмана та його компанію. Ілон Маск звинувачує їх у відмові від первинної місії - сприяти гуманітарному прогресу.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Систему «Оберіг» активно обговорюють, особливо у контексті реєстрації військовозобов'язаних. Яким чином ця система буде наповнюватись? Через особисте звернення чи автоматично через банківський ID? Адвокат Ігор Фещенко поділиться своїми думками щодо її реалізації в правовому плані та можливими заходами відповідальності за нереєстрацію в цій системі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.