Після перегляду серіалу можна пройти тест та отримати сертифікат
Мінцифри створило безоплатний освітній серіал для платформи Дія.Освіта, який допоможе опанувати штучний інтелект ChatGPT та навчить правильно використовувати його.
Пресслужба Дія.Освіта повідомляє, що новий освітній серіал "ChatGPT для підвищення власної ефективності" розповість про лайфхаки та нюанси взаємодії з ChatGPT. Вони допоможуть підвищити рівень ефективності в роботі та власної взаємодії зі штучним інтелектом.
"У 2023 році вже не потрібно самостійно писати тексти, перекладати чи шукати інформацію в інтернеті. Все це за вас може зробити штучний інтелект. Але для цього треба порозумітися з нейромережею. Як саме? Навчимо в безоплатному серіалі на платформі Дія.Освіта", — йдеться у повідомленні.
Під час перегляду серіалу можна дізнатися:
Глядачі також дізнаються про можливості штучного інтелекту — від статей до маркетингових стратегій, а також про основи штучного інтелекту та нейромереж, про сфери застосування ChatGPT та про конфіденційність при роботі з ChatGPT.
Серіал складається із 7 серій та фінального тесту, після проходження якого можна отримати сертифікат, який закріпить набуті знання та навички під час навчання.
Перелік серій:
Спікером серіалу став Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, PhD з економіки, раніше — викладач у Боннському, Пенсільванському та Піттсбурзькому університетах, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
Переглянути освітній серіал можна за посиланням.
В Україні з'явиться аналог Дії для освіти - Мрія. Про це 25 серпня повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на освітній конференції Серпнева.
"Це буде як Дія, але у сфері освіти. Завдання Мрії - аналізувати стандарти освіти, освітню траєкторію кожної дитини. І на цій підставі штучний інтелект підбиратиме освітній контент, щоб наші діти не сиділи так багато в ТікТоку та інших соцмережах", - зазначив пан Федоров.
Він також повідомив, що у Мрії будуть щоденники, навчальний контент, там можна буде запропонувати інновацію для школи, дізнатися більше про вчителя, підшукати для себе грантову програму та ін. Представити першу версію продукту планують наприкінці осені або на початку зими. За словами міністра, глобальна мета держави зробити освіту "новою поп-культурою, вчителів – рок-зірками, а дітей – щасливими та здатними реалізувати себе у новій економіці – щоб кожен зміг стати тим, ким хоче".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.