Царський трон, аквадискотека та церква зі стриптизом: опубліковано відео зсередини палацу Путіна

Читать на русском

Реконструкцію палацу біля Геленджика, який належить російському диктатору, завершили ще того року

Читать на русском
Палац Путіна
Палац для диктатора коштує близько 100 мільярдів рублів

Реконструкцію палацу біля Геленджика, який належить російському диктатору, завершили ще того року

Палац, який належить російському диктатору Володимиру Путіну та розташований під російським Геленджиком, вперше показали після реконструкції. До війни з російськими терористами цей палац вже був "героєм" відеорозслідувань щодо корупції російського диктатора та його оточення. З того моменту будівля, яка коштує 100 млрд російських рублів, пережила реконструкцію.

Відео палацу зсередини – результат прихованої зйомки у рамках спільного розслідування російського Фонду боротьби з корупцією та організації "Проєкт". Зазначається, що реконструювати палац завершили ще у лютому-березні 2023 року – понад рік тому. Будівля призначена саме для Путіна – попри те, що номінальний власник будівлі, російський олігарх Аркадій Ротенберг, запевняв, що там буде апарт-готель.

Зокрема у будівлі збереглися мемна аквадискотека, масажні кабінети для Путіна та його оточення, басейн, парильня та кріосауна. Окрім цього, в будівлі розмістили театр для Путіна – раніше його там не було. Але найголовніше "доповнення" до палацу диктатора – це дуже недешева каплиця, де поли зроблені з мармуру, розміщено шикарний іконостас та "стасидію" – особливий трон для Путіна. Аналогічний за часів Російської імперії встановлювався у церквах для царів.

А от розташована неподалік від церкви кальянна разом зі стриптизом реконструкції майже не зазнала – тільки паркет замінили на більш м'який та недешевий ковролін. Окрім цього, в палаці тепер 11 великих спалень, оздоблених статуями, бюстами та дорогими дрібничками. Все це, доречі, виготовлене у західних країнах.

Гроші на будівництво, реконструкцію та утримання цієї розкоші надають державні російські компанії. Вони проводять їх, як оплату за неіснуючі послуги. Наприклад, компанія "Транснєфть", якою керує друг Путіна Микита Токарєв, нібито орендує приміщення у цьому палаці. За "оренду" компанія платить 25 та 30 млн російських рублів на місяць (274 тисячі та 328 тисяч доларів США відповідно).

Диктатор готується знову стати "президентом"

Тим часом 7 травня відбудеться інавгурація Путіна, який переобрався "президентом" держави-агресора на термін до 2030 року. Крім цього, через "обнулення" термінів президента у 2020-му, він зможе виграти вибори ще раз і пробути у своєму кріслі ще 6 років – до 2036-го. Звісно, якщо доживе.

В Литві, Латвії, Естонії та Чехії запевнили, що їхніх дипломатів на інавгурації у вівторок не буде. Водночас росЗМІ з посиланням на джерела стверджують, що на заході буде присутній посол Франції у Москві Пʼєр Леві. Також можливо, що представника пришлють США.

Україна не визнає Путіна законно обраним президентом РФ. МЗС України закликало інші країни послідувати цьому прикладу, не визнавати Путіна "президентом Росії" та не відправляти представників на його інавгурацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.