Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У міністерстві зазначили, що переобрання диктатора відбувалось з порушенням численних міжнародних норм
Україна не визнає Володимира Путіна законно обраним президентом РФ. МЗС закликало інші країни послідувати цьому прикладу. Таку заяву міністерство зробило напередодні інавгурації російського диктатора, яка запланована на 7 травня.
Київ зазначив, що раніше Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна. Також вибори, які у березні Кремль організував в РФ та на окупованих територіях України, відбулись з численними порушеннями. Про це МЗС повідомило у понеділок, 6 травня.
За словами МЗС, за допомогою інавгурації Кремль намагається "створити для усього світу і своїх громадян ілюзію" того, що майже довічне перебування Путіна при владі є законним. У ході виборів Москва порушила Статут ООН, Декларацію про принципи міжнародного права, Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни та інші міжнародні правові норми.
"Брутальним порушенням загальновизнаних норм та принципів міжнародного права стала незаконна організація так званого виборчого процесу на тимчасово окупованих Російською Федерацією суверенних територіях України - частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі", - пояснили в МЗС.
Офіційний Київ зазначив, що Кремль не визнає своєї відповідальності за порушень норм міжнародного права, а також використовує вибори для виправдання війни РФ проти України. Незаконність проведення росіянами виборів закріплена й у резолюції ПАРЄ та Європарламенту.
"Виходячи з викладеного, а також враховуючи чинний ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Володимира Путіна, Україна не бачить правових підстав для його визнання демократично обраним і легітимним президентом Російської Федерації. Закликаємо іноземні держави, міжнародні організації та громадськість слідувати цьому прикладу", - заявили в Міністерстві зовнішніх справ України.
7 травня відбудеться інавгурація російського диктатора Володимира Путіна, який переобрався президентом держави-агресора на термін до 2030 року. Крім цього, через "обнулення" термінів президента у 2020-му, очільник Кремля зможе виграти вибори ще раз і пробути у своєму кріслі ще 6 років - до 2036-го.
В Литві, Латвії, Естонії та Чехії запевнили, що їхніх дипломатів на інавгурації у вівторок не буде. Водночас росЗМІ з посиланням на джерела стверджують, що на заході буде присутній посол Франції у Москві Пʼєр Леві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.