Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За його словами, українська армія не витримує перенапруги
Ситуація в Україні стає критичною через те, що мобілізацію оголосили ще у лютому 2022 року, але закон про неї досі не можуть ухвалити. За словами журналіста Юрія Бутусова, наша держава втрачає території. Ба більше, захисники, які воюють з початку повномасштабного вторгнення, морально та фізично втомилися.
Про це він заявив в інтерв’ю у програмі “Говорить великий Львів”. За його словами, важкі наслідки від того, що закон не ухвалили завчасно, настали для України вже зараз.
“Для нас негативні наслідки вже давно настали. Ми у 2023 році втратили більше територій, ніж звільнили. Наслідки вже настали. Наша армія не витримує такої перенапруги, бо люди не можуть нескінченно перебувати на передовій: їм потрібна ротація, потрібна підготовка резервів, а для цього люди повинні завчасно бути мобілізовані та підготовлені (багато місяців потрібно витратити на їхню підготовку), і тільки після цього їх можна вести в бій”, – наголосив Бутусов.
Він додав, що в Україні має відбуватися маршеве поповнення та створюватися нові військові частини. Втім, на це потрібно багато часу та планування мобілізаційних заходів.
“Усього цього ми не маємо, а наслідки дуже важкі. Ворог продовжує наступати по всьому фронту. Так, це повзучий і повільний наступ, але він захоплює кілометр за кілометром. Це і є негативні наслідки, і наші війська зазнають значних втрат, оскільки люди втомлені та виснажені”, – підкреслив журналіст.
Ще 11 січня, після закритої наради нардепів з військовим командуванням та засідання Погоджувальної ради законопроєкт про мобілізацію вирішили повернути уряду на доопрацювання. Зокрема, в ньому мають бути виправлені норми, що прямого порушують права людини або ті, що неправильно сформульовані.
Водночас міністр оборони Рустем Умєров заявив, що новий текст документу вже готовий. Саме тому за кілька днів він може знову потрапити до Верховної Ради.
У свою чергу, Юрій Бутусов розкритикував процес обговорення та прийняття законопроєкту про мобілізацію. Він вважає все це "ганебним" та обурюється тим, що через неправильні з його точки зору дії влади головком Валерій Залужний вимушений займатися політичною діяльністю. Окрім цього, головред "Цензору" вважає, що сьогодні людей слід мобілізовувати на заводи, а не в окопи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.