«Будівельник» зломив опір «Запоріжжя», «Тернопіль» вдома поступився «Дніпру»: результати матчів Суперліги

«Дніпро» і «Прометей» продовжили свої переможні серії.

«Будівельник» на останніх хвилинах вирвав перемогу в Запоріжжі. Чемпіон України «Прометей» розгромив «Черкаських Мавп».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 8 жовтня, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігрову програму «Запоріжжя» і «Будівельник». Поєдинок розпочався з ривка гостей 8: 0. Але через дві хвилини Удрас скоротив відставання «Запоріжжя» до одного очка. На 8-й хвилині Джозеф вивів «Запоріжжя» вперед. Першу чверть господарі виграли з мінімальною перевагою - 23:22.

У другій чверті «Будівельник» зміг відірватися від суперника на 8 очок, проте на перерву пішов, вже програючи три бали. Не змінилася ситуація і після третьої чверті, яку команди завершили внічию 23:23.

Розв'язка наступила за півтори хвилини до фінальної сирени. Клавелл з лінії штрафних вивів «Будівельник» вперед, а потім кидком з середньої дистанції закріпив успіх. Перевага у 4 очки і стало в підсумку вирішальним.

Чемпіон України «Прометей» зустрівся з «Черкаськими Мавпами». Господарі одразу взяли гру в свої руки і повели 14: 0. Перевага «Прометея» неухильно росло і до перерви досягло 26-ти балів. Протиотрути проти атак «Прометея» гості так і не знайшли і програли з розгромним рахунком.

У Тернополі грали БК «Тернопіль» і «Дніпро». З другої хвилини матчу «Дніпро» захопив лідерство і виграв першу чверть з різницею у 9 очок. Друга десятихвилинка пройшла в куди більш рівній боротьбі. «Тернополю» навіть вдалося відіграти одне очко відставання. Але все одно першу половину матчу господарі програли 37:45.

«Дніпро» тримав суперника на відстані, то збільшуючи відрив до тринадцяти очок, то дозволяючи «Тернополю» скоротити різницю до восьми пунктів. На початку четвертої чверті «Тернопіль» підібрався на відстань у три очки. Однак «Дніпро» відчув, що так можна втратити перемогу, і швидко повернув комфортну для себе різницю в рахунку.

У Києві «Київ-Баскет» приймав баскетбольний клуб «Харківські Соколи». Харків'яни добре почали матч і до 8-ї хвилини вели в рахунку. А потім ривок киян дозволив команді виграти стартову десятихвилинку 27:16. У другій чверті перевага «Київ-Баскета» лише зміцнилося.

Після перерви «Харківські Соколи» вчинили опір і навіть виграли третю чверть. Однак для загального успіху цих зусиль виявилося недостатньо. «Київ-Баскет» не дозволив гостям нічого зайвого і завершив поєдинок впевненою перемогою.

• «Запоріжжя» - «Будівельник» 66:90 (23:22 22:20, 23:23 18:25);
  • «Прометей» - «Черкаські Мавпи» 100: 54 (24:12, 26:12, 30:15, 20:15);
  • «Тернопіль» - «Дніпро» 77:90 (15:24 22:21 21:21, 19:24);
  • «Київ-Баскет» - «Харківські Соколи» 87:66 (27:16, 20:16, 21:22, 19:12).

Турнирная таблица Суперлиги

Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 9 і 10 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід  півфіналів Ліги націй УЄФА, про поразку молодіжної збірної України в матчі з Францією, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,та баскетбольної Суперліги .