«Будівельник» в матчі Суперліги обіграв «Миколаїв»

Київський клуб продовжив переможну серію.

Перемога дозволила «Будівельніку» закріпиться на сьомому місці. «Миколаїв» з десятьма ураженнями замикає турнірну таблицю Суперліги.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ.

У понеділок, 11 січня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У Миколаєві місцевий баскетбольний клуб приймав київський «Будівельник». Родзинкою поєдинку був той факт, що наставник «Будівельника» Леонід Яйло грав у складі «Миколаєва» з 2008 по 2012 рік і провів за цей час 152 матчі, набравши в них одна тисяча дев'яносто одне очко.

На початку матчу гості здійснили ривок і повели 9: 0. Колтер скоротив розрив до трьох, але до середини чверті Кобець довів перевагу киян до десяти очок. «Миколаїв» намагався скоротити різницю в рахунку, але втрати м'яча а атаці привели до того, що господарі програли першу чверть 13:22.

На старті другої чверті господарі майданчика п'ять очок відіграли, але вже незабаром Буртт повернув гостям колишню перевагу. У подібному ключі гра продовжилася і далі - «Миколаїв» скорочував різницю в рахунку, а «Будівельник» повертав все назад. В кінці чверті господарі підібралися до суперника на відстань одного очка, однак першу половину матчу все ж програли 34:40.

Після відновлення гри після перерви Джонсон довів перевагу гостей до одинадцяти очок, а Кожем'якін дальнім кидком додав ще три. «Миколаїв» скоротив різницю до 10 пунктів, але до кінця чверті вона знову збільшилася до п'ятнадцяти. У заключній десятихвилинці картина гри не змінилася. Здобутої переваги «Будівельніку» вистачило для того, щоб спокійно закінчити матч. І хоча «Миколаїв» зміг трохи скоротити розрив у рахунку, цього виявилося мало для загального успіху.

• «Миколаїв» - «Будівельник» 80:92 (13:22, 21:18 16:25 30:27).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 12 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про те, що Дарина Білодід завоювала «бронзу» на турнірі в Катарі, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .