«Будівельник» в домашньому матчі розгромив «Одесу»

Кияни вперше в сезоні обіграли «Одесу».

Програвши першу чверть, «Будівельник» потім просто розчавив суперника. «Одеса» зазнала четвертої поразки поспіль.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 15 квітня, відбувся поєдинок розіграшу баскетбольної Суперліги. У Києві «Будівельник» приймав «Одесу». Господарі відкрили рахунок набраними очками завдяки одному штрафному, реалізованому Джефферсоном. Однак через дві хвилини вже команда гостей вела 7: 1. На 6-й хвилині «Одеса» вигравала з різницею у 10 очок. «Будівельник» не очікував від гостей такого активного початку поєдинку, і в результаті програв стартову десятихвилинку 12:23.

Ситуація на майданчику кардинально змінилася у другій чверті. За 5 хвилин кияни набрали 20 очок, а «Одеса» тільки чотири. Блейлок і Новіков двома триочковими кидками на час повернули «Одесі» лідерство в рахунку. Але потім «Будівельник» знову додав, і виграв першу половину матчу 46:37.

Після перерви гра у «Одеси» зовсім розладналася. Команда з працею набирала очки, а «Будівельник» не зменшував обертів. До кінця третьої чверті перевага господарів зросла вже до 32-х очок. Зрозуміло, що при такій різниці в рахунку, ні про яку інтригу не могло йти й мови. Четверту чверть команди провели вже без тягаря відповідальності за результат, часом наважуючись на авантюрні атаки і кидки. Кияни навіть дозволили супернику виграти заключний відрізок матчу, що абсолютно не позначилося на підсумковому результаті поєдинку.

• «Будівельник» - «Одеса» 91:65 (12:23, 34:14, 30: 7, 15:21).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 16 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» і «Донбасу» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги.