"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Наземних дронів вже сотні, повітряні будуть літати дуже далеко, а є ще й морські
Збройні сили України з початку 2024 року отримали втричі більше безпілотників, ніж за увесь 2023 рік. Окрім різних повітряних дронів українські військові зараз використовують сотні наземних дронів. І кількість їхня буде тільки зростати.
Як зазначив заступник головнокомандувача Збройних сил України полковник Вадим Сухаревський на церемонії спецпогашення поштової марки "Зброя перемоги. Made in UA", 99% дронів, які передаються до ЗСУ – це українське виробництво. Окрім наземних та повітряних, є ще морські дрони, які скоро будуть зачищати не тільки Чорне, але й Азовське море.
Для повітряних ударних безпілотників відстань у 1200 кілометрів – це вже не ліміт; є дрони, які можуть летіти на значно більшу відстань. Окремим напрямком стали наземні дрони: в них є власні штатні підрозділи, до кінця року можна буде побачити системну роботу цих підрозділів. На фронті вже сотні таких дронів.
Нарешті, за словами, Сухаревського, ЗСУ вже мають безпілотні авіаційні комплекси. Зокрема є БАКи мультикоптерного типу, є FPV, ударні, нічні й так далі. Все це надає ЗСУ серйозну перевагу та дозволяє хоч частково компенсувати нестачу артилерійських снарядів.
Українська армія скоро зробить значний стрибок у своїх можливостях завдяки новітнім безпілотним літальним апаратам (БПЛА) з далекобійністю, що сягає понад 3000 кілометрів. Ці дрони здатні не лише глибоко заходити в тил ворога, а й вражати цілі на території Росії, зокрема на Уралі та в Заполяр'ї.
В Україні скоро з'явиться спеціальний "Залізний полігон" – спільний проєкт Міністерства стратегічних галузей промисловості та Збройних сил України. Його мета – підтримка українських виробників зброї, зокрема й безпілотників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.