Над відповідними рішеннями працюють СБУ, ГУР та Мінцифри
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк запевнив, що Україна продовжить бити по важливих для Росії обʼєктах, зокрема, енергетичним. При чому для цього робити це можна не тільки за допомогою дронів. Над цим зараз працюють ГУР, СБУ та Мінцифри.
За словами Подоляка, російське населення має відчувати на собі весь тягар війни проти України. Це може вплинути і на підтримку ними диктатора Володимира Путіна. Про це радник голови ОП розповів в інтервʼю "24 каналу", опублікованому 4 квітня.
"Є можливість використовувати далекобійні ракети по окупованій території, знищуючи там військовий потенціал. Також можна суттєво наростити дронову базу для того, щоб активніше атакувати об'єкти, які забезпечують інфраструктуру війни. Бо це єдиний інструмент", - наголосив Подоляк.
За його словами, наразі Росія здатна фінансувати військові потреби, вкладатися в мобілізацію та мілітарізацію економіки. Вирішити цю проблему можна трьома шляхами: ізолювати російські ринки від іноземних компаній, ввести жорсткі санкції проти порушників цих обмежень та знищити інфраструктуру всередині РФ.
Радник голови ОПУ додав, що найефективнішим інструментом є безпосередній вплив України на інфраструктурні об'єкти в Росії. Тому відповідні удари, на думку Подоляка, треба масштабувати. Над цим зараз працюють ГУР, СБУ, Мінцифри. Вони шукають можливості для ураження нафто- та газопереробного, а також транзитного комплексів ворога.
"Тому наші хлопці абсолютно точно прийдуть до можливості суттєво збільшити атаки по інфраструктурних об'єктах. Це можуть бути будь-які інструменти руйнівного впливу на інфраструктуру Росії. Не лише дрони. І все це буде тільки українського виробництва", - підкреслив Подоляк.
Представник ОП додав, що росіяни знищують енергетичну інфраструктуру України і саме тому їхня енергогенерація також має бути знищена. Населення Росії має відчувати весь тягар війни, як його зараз відчувають українці.
"Тоді ми побачимо справедливу соціологію та справедливе ставлення до Путіна. Інших варіантів у нас немає", - вважає Подоляк.
Вранці 2 квітня стало відомо, що дрони уразили обʼєкти у російській республіці Татарстан, розташованій за 1200 км від кордону з Україною. Цілями атаки стали завод з виробництва дронів-камікадзе "Шахед" та НПЗ.
У коментарі Інформатору авіаексперт Анатолій Храпчинський заявив, що під час цієї атаки дрон пролетів значно більше 1300 км, оскільки йому довелось обходити російські системи ППО, РЕБ та густонаселені міста рф. Також він додав, що Україна має дрони, здатні бити по цілях на відстані до 2,5 тис. км.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.