Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
росія мріє перекрити шляхи постачання зброї Україні від партнерів
30-го жовтня Головне управління розвідки МО України оприлюднило фрагмент з інтерв’ю начальника ГУР, у якому він оцінив можливість нового наступу з території Білорусі. Кирило Буданов оцінив сили росії на території цієї країни приблизно в 4 300 військовослужбовців. Водночас, їхнє забезпечення не дозволить провести наступ.
Кирило Буданов дав інтерв'ю виданню The War Zone. Начальник ГУР розповів про те, чи існує зараз можливість у рф здійснити наступ з Білорусі. Такий крок з боку рф міг би стати спробою перекрити шляхи постачання зброї для України від наших союзників.
«Відрізати лінії постачання із заходу є стратегічною метою ворога. І, можна сказати, це заповітна мрія рф. Якщо говорити про російську військову діяльність у білорусі, то зараз присутність російських військових у білорусі не така велика. Там лише близько 4300 військовослужбовців. І вони дуже обмежені. Це угруповання дуже обмежене у системах важкого озброєння, і більшість – близько 80% угруповання – це мобілізований персонал. Отже, можу сказати, що на нинішньому етапі загрози вторгнення з білорусі немає», – заявив Кирило Буданов.
Він також додав, що не варто розслаблятися. Ситуація на цьому напрямку може стрімко змінитися. Особливо цього варто очікувати після деокупації Херсону. Справа в тому, що війська звідти можуть розподілити по фронту. Частину, скоріш за все, відправлять на Запорізький напрямок. Проте, іншу частину можуть надіслати до Білорусі, аби спробувати напасти звідти ще раз.
Загалом, Білорусь не хоче входити у війну проти України власними військами. Це б означало повноцінне об’єднання країни з агресом, а отже Білорусь стали б сприймати так само, як і рф. Через допомогу рашистам Білорусь і так має достатньо проблем, але прямий напад військ уже становитиме загрозу для існування її збройних сил.
Проте, це не зменшує проблем від діяльності диктатора Лукашенка. Він дає змогу росіянам розміщуватись на території Білорусі, запускати звідти ракети, авіацію та дронів-камікадзе для вбивства нашого населення. Навіть це робить режим Лукашенка прямим співучасником російських злочинів, і всім причетним доведеться відповідати перед міжнародним трибуналом.
Нагадаємо, що рашисти розповсюджують фейк, наче спроби збити дрони-камікадзе призводять до загибелі цивільних.
ідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.