Таку ж деталь гардероба, як в ексрегіонала, у Києві на різдвяному розпродажі можна купити за кумедні 32 тисячі гривень
Колишній співголова забороненої партії ОПЗЖ, голова депутатської групи "Платформа за життя та мир" нардеп Юрій Бойко під час візиту на допит до СБУ 17 грудня з'явився на публіці в італійському пальті. Нардеп підтвердив, що його стиль - одягатися непомітно, але солідно і дорого. Інформатор з'ясував, що зараз таке пальто з кашеміру в Києві можна купити менше ніж за 800 доларів, хоча зазвичай воно коштує вдвічі дорожче.
Інформатор уже писав, що непомітний светр Юрія Бойка, в якому він записав своє резонансне відео, насправді (без знижок) коштує п'ять зарплат звичайного українця – близько 100 тисяч гривень. Порівняно зі светром, на класичне темно-синє пальто італійського ательє Sartoria Latorre політик, можна сказати, вирішив заощадити.
У київському бутику Domino, де можна придбати пальто, як у Бойка, зараз різдвяні знижки. На це пальто з кашеміру дисконт не максимальний - лише 49%.
Повна його ціна досягає 62 500 гривень, що складає близько трьох рядових українських місячних зарплат. Але зараз, під виглядом різдвяного дива, пальто можна придбати за 32 800 грн - лише півтори українських зарплати (якщо ви не нардеп).
Італійський виробник Sartoria Latorre спеціалізується на пошитті класичних костюмів та іншого одягу для чоловіків. У бренду немає виробництва за межами Італії, все відшивається в ательє на Апеннінах.
Торгова марка Sartoria Latorre була заснована в середині 1960-х років в італійському місті Пулія кравцем Мікеле Латорре як невелика майстерня з пошиття одягу для чоловіків на замовлення. Поступово підприємство почало виходити на європейський ринок, у наші дні його продукція продається у всьому світі. Сьогодні компанією управляють сини засновника – Альберто, Алессіо та Лучано.
Юрій Бойко на вихідних зробив низку політичних заяв – і опублікував це у TikTok. Він взявся за старе і почав знову розганяти, що в Україні бешкетують "радикали", які нібито "знущаються з людей". Їхнє "насильство", на думку нардепа, полягає у знесенні пам'ятників, пов'язаних із радянською ідеологією та Росією, у декомунізації назв населених пунктів в Україні.
Голова ЦПД РНБО Андрій Коваленко наголосив, що "доволі дивно" чути від нардепа у 2024 році слова про "радикалів", "мовні заборони" та тези про насильство над людьми без згадки Росії. Водночас керівник Офісу президента Андрій Єрмак лише дорікнув Бойку. 17 грудня Бойка запросили до СБУ, щоб він пояснив свої заяви, що викликали резонанс.
Інформатор писав, що це повернення нардепа у публічне поле, найімовірніше, пов'язано із майбутніми виборами в Україні. Більше про це - читайте у матеріалі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.