Відео знімали на Харківському вокзалі, який на початку російського вторгнення став прихистком для багатьох українців, які змушені були залишити свої оселі через війну. Вокзал у кліпі — точка перетину усіх шляхів та ліній долі, місце початку нових сюжетів та кульмінації позачасових історій.
Оборонці Бахмута не тільки захищають місто, а й звільняють територію від ворожих військ
Українським захисникам вдалося звільнити сотні метрів від окупантів. Гарні новини повідомляють з Бахмута. Оборона міста продовжується.
Про це у своєму Telegram-каналі написав боєць ЗСУ під ніком Бахмутський Демон. Він повідомив, що 5 березня в Бахмуті бачився із командувачем Східного угрупування військ генерал-полковник Олександром Сирським, який нагородив кількох наших бійців.
"Чи буду я обіцяти, що ми не відійдемо? Ні. Чи скажу я, що ми точно відійдемо? Теж ні. Кожен день та ніч тут вирішують хід історії", - написав Бахмутський Демон.
Він також повідомив, що є гарні новини щодо звільнення сотні метрів від окупантів. Але поки потрібно зберігати інформаційну тишу. Інших деталей боєць ЗСУ не привів.
Водночас речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий розповів, що майже кожен день окупанти потрапляють у полон Сил оборони на Бахмутському напрямку. Він зазначив, що у тому районі в основному діє ПВК "Вагнер", а в них лише один метод мотивації — це під примусом смерті діяти.
6 березня на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача вирішили продовжити оборонну операцію та подальше посилення наших позицій у Бахмуті. Раніше німецьке видання Bild повідомило, що між Зеленським та Залужним виникла суперечка стосовно битви за місто. З кількох джерел у політичному керівництві Києва виданню стало відомо, що Залужний кілька тижнів тому вже рекомендував подумати про вихід із Бахмута з тактичних міркувань. Bild пише, що з військової точки зору місто не має стратегічного значення, вихід зі зруйнованого міста не мав би вирішального значення. У Збройних силах України заперечили чутки щодо конфлікту між Зеленським та Залужним. Захисники міста бачать доцільність його утримання. 7 березня аналітики Інституту вивчення війни (ISW) повідомили, що бої за Бахмут продовжуються. Вони прогнозують серйозні втрати для сил ПВК "Вагнер". Водночас розвідка Британії зазначає, що публічні розбіжності між ПВК "Вагнер" та Міноборони росії щодо розподілу боєприпасів підкреслюють труднощі у підтримці високого рівня особового складу та боєприпасів, які необхідні для просування рф з їх поточною тактикою.
Раніше ми писали, що росія втратила у Бахмуті в 5 разів більше військових, ніж Україна. Крім того, Зеленський розповів, як приймали рішення обороняти Бахмут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.