Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Головний дипломат ЄС анонсує важливі перемовини на полях Генеральної Асамблеї ООН
Захід припускає, що можлива нова зустріч на високому рівні, метою якої буде підготовка укладання миру між Україною та росією. Цього разу на ній мають бути присутніми російські представники. Ймовірно, захід відбудеться на полях Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.
Таку заяву зроби верховний представник ЄС із зовнішньої політики та віцепрезидент Європейської комісії Жозеп Боррель, повідомляє іспанське видання El Muldo. Головний дипломат Європи поінформував журналістів на брифінгу, що відповідні роботи ведуться і мають стати продовженням досягнень саміту в Саудівській Аравії, у якому узяли участь понад сорок країн світу, включно з Китаєм.
«Тільки росія може зупинити це, росія почала це й росія має завершити», — сказав Боррель.
Верховний представник ЄС наголошував, що Євросоюз «продовжуватиме підтримувати Україну». За словами Борреля, зустріч у Джидді стала «ще одним кроком для України зі здійснення тиску міжнародної спільноти на росію».
Вважається, що саміт у Джидді, у якому брали участь представники Глобального Півдня, зокрема й партнери рф по БРІКС — ПАР, Бразилія, Індія та Китай — став неприємною подією для путіна. Зустріч завершилася заявою, що країни підтримують територіальну цілісність України, однак що саме вкладає в це поняття кожен з учасників, невідомо.
Сторони також узяли зобов’язання сформувати робочі групи за різними пунктами «формули миру», такі як продовольча та ядерна безпека, а також звільнення полонених. Учасники домовилися, що переговорний процес триватиме, зокрема про мир в Україні мають говорити на саміті G20 в Індії.
Інформатор також писав, що президент Володимир Зеленський особисто може відвідати Генеральну Асамблею ООН. Для чого він це має зробити ми розповідали ось тут. Докладно про саміт у Джидді ми писали тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.