“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Водночас очікується рішення Єврокомісії з запровадженням тимчасової заборони на ввезення кукурудзи, пшениці, соняшнику та сої з України до 5 червня
Після обмеження імпорту української агропродукції, Болгарія готова переглянути своє рішення й розвантажити автомобілі, що скупчилися на кордонах країни.
Явор Гечев, міністр сільського господарства Болгарії, після зустрічі з Миколою Сольським, міністром аграрної політики України, заявив, що українські автомобілі не будуть заблоковані на кордонах.
Він також додав, що очікується рішення Єврокомісії щодо запровадження тимчасової заборони на ввезення кукурудзи, пшениці, соняшнику та сої з України до 5 червня. Міністри сільського господарства країн-членів ЄС зустрінуться у вівторок, 25 квітня, у Люксембурзі, де можуть узгодити це рішення.
Влада Болгарії ухвалила заборону на імпорт агропродукції з України у зв'язку з тим, що за минулий рік у країні залишилися значні обсяги продовольства, що порушило продовольчі ланцюжки, зазначив прем'єр-міністр технічного уряду Гилиб Донєв.
За його словами, ситуація може загрожувати болгарському бізнесу "вкрай серйозними" наслідками.
Донєв підкреслив, що Болгарія, як і раніше, солідарна з Україною, але банкрутство болгарських сільгоспвиробників "цій справі не сприятиме".
На початку квітня п'ять країн - Болгарія, Угорщина, Польща, Румунія та Словаччина - звернулися до Євросоюзу з проханням "купити українське продовольство", яке накопичилось у них. Вони зазначили, що через потік з України вартість їхньої власної продукції знизилась, тоді як ціни на добрива та енергію стрімко зростають.
Пізніше Польща, Угорщина та Словаччина запровадили обмеження на імпорт українського продовольства. Єврокомісія це рішення розкритикувала, наголосивши, що торговельна політика перебуває у винятковій компетенції ЄС. Україна також висловила розчарування щодо обмежень з боку Польщі, але 18 квітня вдалося поновити транзит агропродукції.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у ЄК чекають на детальні роз'яснення щодо обмеження імпорту української продукції від членів Європейського Союзу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.