Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Скоріше за все, на зустрічі будуть представники 80-100 країн світу
Швейцарія готується до проведення Глобального саміту миру щодо війни в Україні. Орієнтовно цей захід має відбутися в середині червня. Очікується, що участь в ньому приймуть до 100 країн світу. Головною ж інтригою наразі є участь чи неучасть у заході Китаю.
При цьому досі неясно, чи будуть присутні представники Китаю. Для Швейцарії це ключове питання, пише Bloomberg.
Джерела видання повідомляють, що саміт може відбутися 16-17 червня. Однак наразі остаточна дата ще не узгоджена. Місце проведення конференції також поки що не визначене. За словами журналістів, якщо саміт таки відбудеться, то він може пройти в місті Люцерн.
"Офіційна заява кабінету міністрів Швейцарії може надійти вже 10 квітня", - додало видання.
Незрозуміло також, скільки лідерів країн будуть присутні. Очікується, що всього на саміті побувають представники від 80 до 100 країн. Ключове питання - чи буде серед них Китай.
"Для Швейцарії участь Китаю матиме вирішальне значення, оскільки Берн (фактична столиця країни - ред.) хоче зробити цю ініціативу такою, що заслуговує на довіру. Союзники України вважають присутність Китаю важливою для успіху зустрічі з огляду на вплив, який Пекін чинить на Москву", - йдеться в матеріалі Bloomberg.
Окрім Китаю, швейцарські дипломати також перебувають у контакті з країнами Глобального Півдня та Близького Сходу. Зокрема, це Індія, ПАР, Бразилія і Саудівська Аравія.
Нагадаємо, ще у 2022 році під час виступу на "великій двадцятці" президент Володимир Зеленський запропонував свою "формулу миру", щоб зупинити російське повномасштабне вторгнення. Фактично мирний план голови держави є пропозицією капітуляції для РФ.
Наразі Швейцарія та Україна ведуть підготовку до проведення Глобального саміту миру, де буде обговорюватися формула Зеленського. Зустріч відбудеться на рівні глав держав, до її підготовки залучені понад 80 держав та міжнародних інституцій. Деякі закликають запросити до участі й Росію, однак більшість учасників проти цього.
Раніше ми писали, що Україна та Швейцарія готуються до проведення Саміту миру на найвищому рівні. "Інформатор" також повідомляв, що проведення заходу планується якраз на літо 2024 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.