Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Російські кораблі здійснюють провокаційні та силові дії проти торгових суден
Росія продовжує робити спроби заблокувати експорт українського зерна. Для цього країна-агресор використовує фейкові військові навчання у Чорному морі. Але її дії засуджує влада Болгарії, адже вони становлять загрозу для безпеки країни.
Про це повідомляє видання The Sofia Globe, посилаючись на заяву міністра оборони Болгарії Тодора Тагарева, яку він зробив в ефірі національного радіо. Зазначається, що російські кораблі роблять провокаційні дії стосовно торгових суден інших країн й тим самим "створюють інцидент у Чорному морі".
"Російські кораблі блукають навколо нашої виключної економічної зони, здійснюючи провокаційні та силові дії проти торгових суден інших країн. Усе це створює ризики для нашої безпеки", – сказав болгарський міністр.
Він додав, що уряд Болгарії візьме на себе зобов'язання у проведенні певних змін у оборонній сфері країни. Насамперед йдеться про будівництво інфраструктури та запуск проєктів з переозброєння.
"Ми повинні насамперед турбуватися про нашу безпеку, частково допомагаючи Україні - в цьому конкретному випадку, щоб захистити цивільне населення від убивств і руйнування інфраструктури з боку росії, яка використовує безпілотники, балістичні ракети, крилаті ракети - все, що у неї є, щоб атакувати і вбивати цивільне населення. Я думаю, що навіть якщо ми допоможемо мінімально, це того варте", - наголосив Тагарев.
Зернова угода та блокування акваторії Чорного моря
У липні поточного року росія в односторонньому порядку вийшла з "зернової угоди", мотивуючи це тим, що не були виконані умови. Окрім цього країна-агресор заявила, що буде атакувати всі судна, які слідуватимуть в українські порти.
Попри такі заяви з боку росії Україна відкрила тимчасовий коридор у Чорному морі для торгових суден. Ці маршрути насамперед призначені для кораблів, які знаходяться в Україні ще з початку повномасштабної війни.
Скільки будуть діяти ці коридори наразі невідомо. Адже росія не припиняє чинити різні провокації. А це доволі небезпечно для суден та екіпажів. Також не варто забувати про мінну небезпеку у Чорному морі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.