Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Будівництво закінчать у травні наступного року
З початку повномасштабної війни Домівка врятованих тварин у Львові прийняла понад 5 тисяч собак та котів, які через бойові дії залишились без опіки людей. Більшості тварин вже вдалось знайти новий дім, але є ще і ті, які досі чекають своїх господарів. Також для евакуюваних хвостатих продовжують будувати новий притулок.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради.
"За час війни через нашу Домівку пройшло близько 5 тисяч евакуйованих собак та котів. Ми не рахуємо гризунів та дрібних екзотичних тварин, тому що їх було тисячі - до нас приїжджали цілі розплідники. Більшості тварин ми вже знайшли домівки. Наприклад, багато кроликів відправились до Польщі, зокрема до притулків, які опікуються саме гризунами.
Зараз у нашому притулку є 50 собак та близько 20 котів. Всі вони шукають свої домівки, тому ми будемо дуже раді тим, хто хоче взяти собі домашнього улюбленця. Також ми запрошуємо людей приходити та вигулювати тварин. До слова, у нас є постійні потреби у овочах, фруктах, м’ясі, рибі тощо, тому радо вітаємо всіх, хто може допомогти їх забезпечити», - розповів керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.
Щоб мати змогу продовжувати допомагати тваринам, які опинились без господарів через війну, зоозахисники почали будівництво нового притулку за 45 км від Львова. Звести новий прихисток планують до травня наступного року. Будівництво триває повністю за рахунок благодійників.
Нагадаємо, як під час війни визначити шок у котів і собак.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.