Головна
Україна
Події
11:51, 17 Серпня
Информатор UA

Интро

З початку повномасштабної війни Домівка врятованих тварин у Львові прийняла понад 5 тисяч собак та котів, які через бойові дії залишились без опіки людей. Більшості тварин вже вдалось знайти новий дім, але є ще і ті, які досі чекають своїх господарів. Також для евакуюваних хвостатих продовжують будувати новий притулок. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради. "За час війни через нашу Домівку пройшло близько 5 тисяч евакуйованих собак та котів. Ми не рахуємо гризунів та дрібних екзотичних тварин, тому що їх було тисячі - до нас приїжджали цілі розплідники. Більшості тварин ми вже знайшли домівки. Наприклад, багато кроликів відправились до Польщі, зокрема до притулків, які опікуються саме гризунами. Зараз у нашому притулку є 50 собак та близько 20 котів. Всі вони шукають свої домівки, тому ми будемо дуже раді тим, хто хоче взяти собі домашнього улюбленця. Також ми запрошуємо людей приходити та вигулювати тварин. До слова, у нас є постійні потреби у овочах, фруктах, м’ясі, рибі тощо, тому радо вітаємо всіх, хто може допомогти їх забезпечити», - розповів керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський. Щоб мати змогу продовжувати допомагати тваринам, які опинились без господарів через війну, зоозахисники почали будівництво нового притулку за 45 км від Львова. Звести новий прихисток планують до травня наступного року. Будівництво триває повністю за рахунок благодійників. Нагадаємо, як під час війни визначити шок у котів і собак. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Біля Львова будують притулок для евакуюваних з війни тварин

Читать на русском

Будівництво закінчать у травні наступного року

Читать на русском
Біля Львова будують притулок для евакуюваних з війни тварин

Будівництво закінчать у травні наступного року

З початку повномасштабної війни Домівка врятованих тварин у Львові прийняла понад 5 тисяч собак та котів, які через бойові дії залишились без опіки людей. Більшості тварин вже вдалось знайти новий дім, але є ще і ті, які досі чекають своїх господарів. Також для евакуюваних хвостатих продовжують будувати новий притулок.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради.

"За час війни через нашу Домівку пройшло близько 5 тисяч евакуйованих собак та котів. Ми не рахуємо гризунів та дрібних екзотичних тварин, тому що їх було тисячі - до нас приїжджали цілі розплідники. Більшості тварин ми вже знайшли домівки. Наприклад, багато кроликів відправились до Польщі, зокрема до притулків, які опікуються саме гризунами.

Зараз у нашому притулку є 50 собак та близько 20 котів. Всі вони шукають свої домівки, тому ми будемо дуже раді тим, хто хоче взяти собі домашнього улюбленця. Також ми запрошуємо людей приходити та вигулювати тварин. До слова, у нас є постійні потреби у овочах, фруктах, м’ясі, рибі тощо, тому радо вітаємо всіх, хто може допомогти їх забезпечити», - розповів керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

Щоб мати змогу продовжувати допомагати тваринам, які опинились без господарів через війну, зоозахисники почали будівництво нового притулку за 45 км від Львова. Звести новий прихисток планують до травня наступного року. Будівництво триває повністю за рахунок благодійників.

Нагадаємо, як під час війни визначити шок у котів і собак.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.