RU
Головна
Україна
Події
09:42, 12 Лютого
Информатор UA

Интро

Білоруській опозиціонерці Марії Колесниковій були пред'явлені звинувачення у ще двох епізодах. Адвокату координаційної ради білоруської опозиції Максиму Знаку пред'явлені аналогічні звинувачення.Про це повідомляє білоруська служба «Радіо Свобода»,- передає Інформатор .Колесникову звинуватили в змові з метою захоплення державної влади неконституційним шляхом (частина 1 статті 357), а також у створенні екстремістського формування та управлінні ним (частина 1 статті 361-1).Нагадаємо, вранці 7 вересня в Мінську невідомі затримали і відвезли Колесникову. Пізніше з'ясувалося, що її відвезли до Мінського СІЗО.Крім того, Колесниковій продовжили арешт.Також Інформатор писав, що білоруські опозиціонерки Тихановська, Колесникова і Цепкало отримали премію Сахарова.

Білоруську опозиціонерку Колесникову звинувачують у змові та створенні екстремістського формування

Читать на русском
Білоруську опозиціонерку Колесникову звинувачують у змові та створенні екстремістського формування

Раніше їй продовжили арешт до 8 березня

Білоруській опозиціонерці Марії Колесниковій були пред'явлені звинувачення у ще двох епізодах. Адвокату координаційної ради білоруської опозиції Максиму Знаку пред'явлені аналогічні звинувачення.

Про це повідомляє білоруська служба «Радіо Свобода»,- передає Інформатор .

Колесникову звинуватили в змові з метою захоплення державної влади неконституційним шляхом (частина 1 статті 357), а також у створенні екстремістського формування та управлінні ним (частина 1 статті 361-1).

Нагадаємо, вранці 7 вересня в Мінську невідомі затримали і відвезли Колесникову. Пізніше з'ясувалося, що її відвезли до Мінського СІЗО.Крім того, Колесниковій продовжили арешт.

Також Інформатор писав, що білоруські опозиціонерки Тихановська, Колесникова і Цепкало отримали премію Сахарова.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.