“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В уряді пояснили, як переселенцям допомагають знайти роботу
В Україні громадяни зі статусом Вимушено переміщених осіб можуть працевлаштуватися за допомогою ваучерів на перекваліфікацію. Це одна з програм для підтримки переселенців.
Про це розповіла міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. За її словами, програма з ваучерами на перепідготовку та підвищення кваліфікації для безробітних показала результат в 2022 році. Тому держава буде фокусувати увагу на тому, щоб якомога більше переселенців могли отримати такий ваучер.
"Тобто люди, які приїхали з небезпечних територій, матимуть можливість за кошти держави пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію і продовжувати працювати", – підкреслила Ірина Верещук.
Що таке "ваучери" на працевлаштування?
Ваучери переселенці можуть отримувати від Державної служби зайнятості. Використати таку пільгу дозволяється на перепідготовку за професією, навчання на ступінь магістра, підготовку на наступному рівні освіти (але за винятком аспірантури чи здобуття наукового ступеню), спеціалізацію та підвищення кваліфікації за вашою професією.
Отримати ваучери можуть громадяни, які:
Для отримання ваучера треба подати такий пакет документів:
Нагадаємо, що Міжнародний Комітет Порятунку провів опитування, результати якого показали – 70% українських біженців потребують роботи. При цьому з'ясувалося, що 59% біженців з України, які знаходяться в Польщі, мають вищу освіту, 32% – професійну освіту, 9% – середню освіту. Найпоширенішими професіями для українських біженців у Польщі є професії в таких сферах:
Нагадаємо, раніше експерти розповідали, як можна знайти роботу в Україні під час війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.