Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ялинку відкриють 19 грудня в день Святого Миколая
Цього року ялинку у Києві таки встановлять. Щоправда, вона відрізнятиметься в оздобленні порівняно з попередніми роками. Дерево буде штучним і заввишки вдвічі меншим, ніж зазвичай.Також не буде святкової ілюмінації.
Про це розповів керівник компанії Folk Ukraine, що організовує новорічне свято на Софійській площі, Ігор Добруцький Суспільному, - передає Інформатор.
За його словами, різдвяна ялинка буде не 30 метрів заввишки, а лише 10. Новорічне дерево буде оздоблене лише прикрасами. Цього року це — голуби. А верхівку прикрашатиме тризуб, як планувалося у попередньому ескізі.
Невелику копію головної ялинки України встановлять на першому поверсі Музею історії Києва. Її розмір: близько трьох метрів заввишки і 5 — завширшки. Серед додаткових прикрас планують поставити вертеп і дідух. Містяни зможуть побачити у Музеї історії Києва зменшену копію ялинки із Софійської площі вже завтра, 30 листопада. Відкриття заплановане на 18.00.
Керівник компанії Folk Ukraine Ігор Добруцький наголошує, що з міського бюджету на виготовлення новорічної ялинки Києва коштів не виділяли. Символ Нового року і Різдва у столиці встановлять коштом меценатів.
Цього року таке звичне явище, як ялинка на центральній площі міста, викликало чимало дискусій. Зокрема, питання полягає в тому, чи дійсно потрібно у воєнний час та з постійними проблемами з електрикою встановлювати ялинку. Звичайно, про масові заходи мова поки не йде взагалі.
Значна частина українських міст уже відмовилися встановлювати ялинки на своїх площах. Деякі все ще розглядають такий варіант. Усе це викликає чимало суперечок в мережі між тими, хто прагне залишити хоч крихту святкового настрою, і тими, хто бачить в цьому небезпеку та зайві витрати ресурсів, які й без того у дефіциті.
Нагадаємо, що по всій Україні впродовж доби триватимуть аварійні відключення світла, - "Укренерго".