RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
17:53, 13 Червня
Информатор UA

Интро

Студія Bethesda оголосила про те, що режим «королівської битви» з гри Fallout 76 видалять вже в вересні. Про це повідомляється на офіційному сайті Fallout, — передає Інформатор. За даними розробників гри, режим не користується практично ніякою популярністю серед гравців. З моменту релізу «королівська битва» деякий час мала непогані показники, але потім інтерес до неї згас. Для гравців стало дуже важким завданням знайти повноцінне лобі для гри, а підтримувати проєкт великими оновленнями для команди зараз дуже важко. У зв’язку з цим разом у вересневому оновленні Fallout 76 «королівську битву» повністю відключать. Частину нагород, які видавалися тільки в ньому, перенесуть в основну гру, й отримати їх можна буде іншими способами. Про подальшу долю самої Fallout 76 розробники мають розповісти сьогодні о 20:00 за київським часом під час спільної трансляції з Microsoft. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Bethesda збирається видалити режим «королівської битви» з Fallout 76 вже цієї осені

Читать на русском
Bethesda збирається видалити режим «королівської битви» з Fallout 76 вже цієї осені

Все через низький попит

Студія Bethesda оголосила про те, що режим «королівської битви» з гри Fallout 76 видалять вже в вересні.

Про це повідомляється на офіційному сайті Fallout, — передає Інформатор.

За даними розробників гри, режим не користується практично ніякою популярністю серед гравців. З моменту релізу «королівська битва» деякий час мала непогані показники, але потім інтерес до неї згас. Для гравців стало дуже важким завданням знайти повноцінне лобі для гри, а підтримувати проєкт великими оновленнями для команди зараз дуже важко.

У зв’язку з цим разом у вересневому оновленні Fallout 76 «королівську битву» повністю відключать. Частину нагород, які видавалися тільки в ньому, перенесуть в основну гру, й отримати їх можна буде іншими способами.

Про подальшу долю самої Fallout 76 розробники мають розповісти сьогодні о 20:00 за київським часом під час спільної трансляції з Microsoft.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.