Бельгія знищила Білорусь, Уельс обіграв Чехію, а Словаччина перемогла Росію

Європейські збірні матчами в чотирьох групах розпочали третій тур кваліфікації до ЧС-2022.

Збірна Бельгії розгромила збірну Білорусі, забивши в кожному з таймів по чотири м'ячі. Уельс в матчі з двома вилученнями переміг Чехію.

Про події в матчах групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2022 і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У вівторок, 27 березня, відбулися матчі другого туру групового відбіркового турніру до ЧС-2022. Свої поєдинки провели представники груп A, E, G і Н.

У Кардіффі зустрілися збірна Уельсу і лідер групи Е збірна Чехії. На 11-й хвилині Янкто прийняв м'яч в півколі штрафного і з розвороту пробив поруч зі штангою воріт збірної Уельсу. На полі точилася рівна боротьба, а ось по справжньому небезпечні моменти виникали біля воріт суперників нечасто. На 36-й хвилині Бейл відгукнувся на навіс в штрафну збірної Чехії, вискочив з-за спин захисників і пробив по воротах. Воротар Чехії Вацлік якимось дивом зміг зреагувати на удар і перевів м'яч на кутовий.

На третій хвилині другого тайму збірна Чехії залишилася в меншості. Шик в штрафний збірної Уельсу вдарив суперника в обличчя і справедливо покинув межі поля. На 57-й хвилині партнери довгим пасом вивели Провода на побачення з голкіпером збірної Уельсу. Чеський гравець прокинув м'яч повз вийшовшого на перехоплення воротаря, але вчасно зреагував захисник та ліквідував загрозу.

На 77-й хвилині Робертс отримав другу жовту картку і відправився до роздягальні, зрівнявши склади команд. А через 5 хвилин господарі відкрили рахунок. Бейл навісив в штрафну, а невисокий Деніел Джеймс головою відправив м'яч у сітку. У компенсований час Челюстка наносив удар із забійної позиції, але Родон кинувся під м'яч і врятував ворота збірної Уельсу.

У другому поєдинку групи Е Бельгія грала зі збірною Білорусі. Бельгійці відкрили рахунок на 14-й хвилині. Батшуайі, уникнувши офсайдної пастки, увійшов в штрафну збірної Білорусі, і потужним ударом відправив м'яч під поперечину. Через 3 хвилини Збірна Бельгії забила вдруге. Ванаку з лінії воротарського замкнув навіс з правого флангу. М'яч пройшов прямо над головою голкіпера збірної Білорусі, але удар вийшов сильним і точним, так що шансів запобігти голу у Гутора не було. На 38-й хвилині Троссар зважився на дальній удар і метрів з 20-ти відправив м'яч у дальній верхній кут воріт Білорусі. А на 42-й хвилині Доку з центру поля втік до воріт Гутора і зробив рахунок 4: 0.

Після перерви Бельгія вирішила не зупинятися на досягнутому, і на 49-й хвилині Прат дальнім ударом в лівий нижній кут зробив рахунок 5: 0. Після п'ятого м'яча Бельгія трохи розслабилася і дозволила суперникам провести пару атак. Так на 53-й хвилині Кендиш пробив зовсім поруч зі штангою воріт бельгійців. А на 70-й хвилині вийшовши на заміну Бентеке ударом з льоту відправив у ворота команди гостей 6-й м'яч. 7-й гол не змусив себе довго чекати. На 76-й хвилині Троссар скористався пасом Доку і з близької дистанції розстріляв Гутора. 8-й м'яч бельгійці забили на 89-й хвилині. Ванаку з-за меж штрафного м'яким, але точним ударом у протихід голкіперу поставив крапку в матчі.

Суперник збірної України на Євро-2020 збірна Нідерландів на виїзді грала зі збірною Гібралтару. Нідерланди довго не могли забити, та й стовідсоткових нагод команда не створила. Однак на 42-й хвилині Бергейсу все ж вдалося відзначитися, відправивши м'яч у кут воріт збірної Гібралтару. Після перерви все стало на свої місця, і Нідерланди відправили у ворота Гібралтару ще шість сухих м'ячів. Серед інших матчів також слід відзначити результативну нічию в матчі Туреччина - Латвія, і перемогу збірної Словаччини над Росією.

• Хорватія - Мальта 3: 0.

Матчі третього туру відбіркового етапу до ЧС-2022 в групах B, C, D, F, I і J відбудуться 31 березня. Збірна України в Києві зіграє зі збірною Казахстану. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів кваліфікації до ЧС-2022,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .