Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Вільнюсі на саміті НАТО відбулася анонсована раніше зустріч президентів США та Туреччини
Президент США Джо Байден провів зустріч із турецьким лідером Реджепом Таїпом Ердоганом, у ході якої обговорив підтримку України та оборонні пріоритети.
Про це повідомляє прес-служба Білого дому.
"Лідери обговорили зусилля щодо зміцнення двосторонньої співпраці, вітаючи останній раунд дискусій у стратегічному механізмі та обмінюючись думками щодо оборонних та економічних пріоритетів", – йдеться у повідомленні прес-служби Білого дому.
Байден також привітав президента Туреччини з угодою, досягнутою з прем'єр-міністром Швеції, яка дозволить Швеції незабаром стати членом НАТО.
"Вони також обговорили регіональні питання, що становлять спільний інтерес, включаючи їхню постійну підтримку України та важливість збереження стабільності в Егейському морі", - зазначили в Білому домі.
Швеція подала заявку на вступ до НАТО невдовзі після вторгнення РФ до України. Її ратифікували всі країни-члени НАТО, крім Туреччини та Угорщини. Анкара блокувала вступ країни через те, що Швеція нібито приховує курдські групи, які в Туреччині вважаються терористичними.
Після тривалих багатосторонніх переговорів Байден заявив, що оптимістично налаштований щодо вступу Швеції до Північноатлантичного альянсу.
Генсек НАТО Єнс Столтенберг також заявив, що турецька влада напередодні саміту у Вільнюсі запевнила, що якнайшвидше розглянуть ратифікацію вступу Швеції до Північноатлантичного альянсу.
Нагадаємо, основний пріоритет України під час саміту НАТО у Вільнюсі - це забезпечення оборони для країни. Про це заявив український президент Володимир Зеленський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.