Президент США говорив про податкові реформи, які б дозволили Штатами краще захистити Київ від російської агресії
Президент США Джо Байден негативно висловився про російського диктатора володимира путіна. Американський лідер вчергове назвав очільника Кремля "мʼясником" через повномасштабне вторгнення в Україну. За словами глави Білого дому, збільшення податків для американських мільярдерів дозволило б Вашингтону виділити більше коштів на захист України від російської агресії.
В останній раз Байден називав путіна мʼясником рівно два роки тому. На нову заяву президента США Кремль наразі не реагував. Відео виступу очільника Білого дому у Північній Кароліні опублікувала його адміністрація у вівторок, 26 березня.
Так, президент США закликав збільшити податки для мільярдерів із 8,2% до 25%. За його словами, це дозволило б зібрати $400 млрд протягом наступних 10 років.
"Уявіть, що ми могли б з цим зробити. Ми могли б принципово скоротити федеральний дефіцит. Ми могли б переконатися, що є домашній догляд. Ми могли б зробити стільки речей - включно з тим, щоб нарешті (захистити) Україну від того мʼясника путіна", - сказав він.
Зазначимо, що востаннє Байден називав путіна "мʼясником" 26 березня 2022 року під час візиту до Варшави. Тоді він згадував про численні воєнні злочини, які російська армія скоїла в Україні під час повномасштабного вторгнення.
У Вашингтоні не можуть схвалити новий пакет фінансування України вже майже півроку, попри заклики президента Джо Байдена зробити це якнайшвидше. Західні експерти зазначали, що без американської допомоги Україні буде складно втримати території, які вона зараз контролює. Однак це не спонукає законодавців США визначитися щодо цього питання.
Наразі Палата представників Конгресу США, яка має ухвалити відповідне рішення, перебуває на канікулах до 9 квітня. Спікер палати Майк Джонсон пообіцяв, що не зволікатиме із затвердженням фінансування, однак коли саме це станеться невідомо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.