"Ми будемо дуже старанно працювати з Росією та Україною. Це має припинитися"
"Враховуючи, скільки США вже вклали в допомогу Україні, які гігантські кошти передано захисникам України у вигляді різної бойової техніки, фінансової допомоги, щоб Україна могла вижити та захищати себе, я не можу уявити, що президент Дональд Трамп дозволить Росії знищити Україну"
"Якщо я стану канцлером Німеччини, то висуну Путіну ультиматум щодо України: або завершення війни за 24 години, або я поставлю Україні далекобійні ракети Taurus і дам дозвіл бити ними по території Росії"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ця пісня з вистави «Доньки» самостійно увірвалася в ваші серця і пробила шлях до своєї популярності. З повагою до мого глядача і з любов'ю до того, що вам відгукнулося...Єдиний наш правдивий порадник у житті - це наше серце.
Президент США вважає, що його опонент особисто телефонує конгресменам та погрожує їм
Президент США Джо Байден дуже різко відреагував на те, що в Конгресі знову не змогли прийняти пакет зовнішньої допомоги, зокрема й Україні. Він розкритикував конгресменів від Республіканської партії. За словами американського лідера, Дональд Трамп телефонує сенаторам та погрожує їм.
В результаті двопартійна угода щодо кордону та пакета допомоги була заблокована. Слова Байдена цитує CNN.
Журналісти кажуть, що президент США був дуже здивований ситуацією. Він каже, що республіканці зробили це, тому що їм "дзвонить Трамп і погрожує".
"Я ніколи не думав, що побачу щось подібне до того, що ми бачимо зараз на Капітолійському пагорбі", - заявив Байден.
За його словами, експрезидент США телефонує республіканцям та погрожує їм "відплатою", якщо вони підтримують пакет зовнішнього фінансування. Наскільки це правда - сказати важко.
Втім, сьогодні, в четвер 8 лютого, американський Сенат буде повторно голосувати законопроєкт про допомогу Україні, Тайваню та Ізраїлю. При цьому його розглядатимуть без міграційної реформи та положень щодо безпеки кордонів.
Республіканці вже неодноразово заявляли про те, що без розв'язання питання з південним кордоном закон вони не ухвалять. Тож є велика вірогідність, що і сьогоднішнє голосування буде провальним.
Проблеми з допомогою пов'язані перш за все з жорсткою політичною боротьбою між демократами та республіканцями напередодні президентських виборів у США. Останні пройдуть вже восени цього року.
Нагадаємо, вчора в Сенаті США не набралося достатньо голосів для процедурного голосування за законопроєкт із посиленням міграційної політики, який передбачав додаткові кошти для України, Ізраїлю й Тайваню. Йшлося про суму в 118 мільярдів доларів.
Відомо, що "за" проголосувало 49 парламентарів, а от "проти" - 50. Для того, аби документ було ухвалено, він повинен був набрати не менше 60 голосів. В Сенаті стільки не було, і якраз через міграційну реформу та питання південного кордону США.
Демократи, втім, кажуть про те, що мають запасний план. Однак все ж таки схоже на те, що шанси отримати саме бажану Україною допомогу від американських партнерів до виборів стають все меншими.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.