Левандовскі врятував «Барселону»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах А, В, С та D

У Лізі чемпіонів пройшли поєдинки четвертого туру групового етапу. «Інтер» не втримав перемогу у матчі з «Барселоною». «Атлетіко» та і не знайшов ключ до воріт «Брюгге».

У середу, 13 жовтня, матчі четвертого туру Ліги чемпіонів пройшли у групах А, В, С та D. «Брюгге» залишився єдиною командою, яка ще не пропускала.

Група A

«Наполі» в минулому турі розгромив «Аякс» на виїзді з рахунком 6:1. Тож футболістам «Аякса» необхідно було хоч якось реабілітуватися за таку ганебну поразку. Господарям було байдуже на прагнення суперника. Вже на 4-й хвилині Лосано ударом головою перекинув м’яч через голкіпера «Аякса». На 16-й хвилині Распадорі ударом у лівий верхній кут воріт «Аякса» зробив рахунок 2:0.

На початку другого тайму Классен виграв боротьбу у повітрі та ударом головою у лівий кут скоротив різницю. Втім через 13 хвилин Кварацхелія повернув «Наполі» перевагу у два  м’ячі. На 83-й хвилині Бергвейн ударом з пенальті подарував гостям надію на порятунок. Але на останній хвилині основного часу Осімхен остаточно поховав шанси «Аякса» на позитивний підсумок матчу.

Наполі - Аякс

«Глазго Рейджерс» жваво почав поєдинок проти «Ліверпуля» і на 17-й хвилині Арфілд вивів господарів вперед. Фірміно зрівняв рахунок ударом головою. На 55-й хвилині Фірміно вдруге засмутив голкіпера «Глазго Рейнджерс». Через одинадцять хвилин Нуньєс зміцнив перевагу «Ліверпуля». Салах вийшов на заміну і за шість хвилин тричі розписався у воротах «Глазго Рейнджерс». Ну а крапку у матчі поставив Елліотт.

Результати матчів групи А:

• Наполі — Аякс 4:2 (Лосано, 4, Распадорі, 16, Кварацхелія, 62 (з пенальті), Осімхен, 90 – Классен, 49, Бергвейн, 83 (з пенальті));
  • Глазго Рейнджерс — Ліверпуль 1:7 (Арфілд, 17 - Фірміно, 24, 55, Нуньєс, 66, Салах, 75, 80, 81).
Група А
Група А

Група B

«Атлетіко» приймав лідера групи «Брюгге». Господарі у першому таймі володіли суттєвою перевагою. Корреа та Грізманн втратили по декілька нагод відкрити рахунок. Гостей рятував голкіпер, а у більшості випадків м’яч проходив повз ворота. Після перерви тиск зі сторони «Атлетико» лише посилювався. «Брюгге» закрився на своїй половині поля, і зрідка проводив контратаки. Господарям так і не вдалось пробити голкіпера «Брюгге». Клуб із Бельгії зберіг свої ворота вже у четвертому матчі групового турніру поспіль.

Атлетіко - Брюгге

«Байєр» пропустив вже на 6-й хвилині домашнього матчу з «Порту». Галено отримав передачу від власного голкіпера, пронісся по лівому флангу, увірвався до штрафного майданчика і пробив у ближній кут. На 17-й хвилині «Байєр» не забив пенальті. Голкіпер «Порту» парирував удар Демірбая. А от «Порту» свій пенальті реалізував на 53-й хвилині. Через 11 хвилин Таремі ще раз забив з одинадцятиметрової позначки.

Результати матчів групи В:

• Атлетіко Мадрид — Брюгге 0:0;
  • Байєр — Байєр Порту 0:3 (Галено, 6, Таремі, 53 (з пенальті), 64 (з пенальті)).
Группа В
Группа В

Група C

В центральному матчі ігрового дня «Барселона» на своєму стадіоні приймала «Інтер». На 16-й хвилині Джеко після подачі зі штрафного пробив у поперечину воріт «Барселони». Господарям необхідно було обов’язково перемагати. І на 40-й хвилині Дембеле вивів «Барселону» вперед, замкнувши простріл з правого флангу.

«Інтер» відігрався на початку другого тайму. Барелла уник офсайду і на 50-й хвилині зрівняв рахунок. А на 63-й хвилині Мартінес рикошетом від обох стійок воріт «Барселони» відправив м’яч у сітку. «Барселона» зрівняла рахунок на 82-й хвилині. Після удару Левандовскі  м’яч влучив у ногу суперника, змінив напрямок та залетів у сітку. Шаленою була розв’язка матчу. На 89-й хвилині влучним ударом Госенс завершив контратаку «Інтера». А на другій компенсованій хвилині Левандовскі приніс «Барселоні» нічию.

В іншому матчі групи чеська «Вікторія» зустрічалась з «Баварією». Вже на 14-й хвилині гості вели з рахунком 2:0. Спершу Мане увірвався до штрафного майданчика «Вікторії» та підсік м’яч над голкіпером. Через чотири хвилини Мюллер замкнув простріл з лівого флангу. На 25-й хвилині Горецка зробив рахунок 0:3, а через десять хвилин відправив у ворота «Вікторії» четвертий м’яч. «Баврія» збавила оберти і на 62-й хвилині Влканова відіграв один м’яч. Господарі «знахабніли» та на 75-й хвилині забили ще раз.

Вікторія - Баварія

Результати матчів групи С:

• Вікторія Пльзень — Баварія 2:4 (Влканова, 62, Клемент, 75 - Мане, 10, Мюллер, 14, Горецка, 25, 35);
  • Барселона — Інтер 3:3 (Дембеле, 40, Левандовскі, 82, 90+2 – Барелла, 50, Мартінес, 63, Госенс, 89).
Група С
Група С

Група D

«Айнтрахт» відкрив рахунок у матчі проти «Тоттенхема» скориставшись помилкою захисту господарів. «Тоттенхем» відігрався вже через шість хвилин. На 28-й хвилині Кейн з пенальті вивів «Тоттенхем» вперед. Сон Хин Мін потужним ударом під поперечину збільшив перевагу господарів до двох м’ячів.  «Айнтрахт» залишився у меншості, але не здався. На 87-й хвилині Аліду скоротив різницю в рахунку до мінімуму.

Тоттенхем - Айнтрахт

У матчі «Спортінг» - «Марсель» господарі залишились у меншості на 19-й хвилині. Есгаю примудрився заробити дві жовті картки за три хвилини. До того ж Гандузі реалізував пенальті. Через 10 хвилин Санчес забив у ворота «Спортінга» другий м’яч.

Результати матчів групи D:

• Тоттенхем – Айнтрахт 3:2 (Сон Хин Мін, 20, 36, Кейн, 28 (з пенальті) - Камада, 14, Аліду, 87);
  • Спортінг – Марсель 0:2 (Гандузі, 20 (з пенальті), Санчес, 30).
Група D
Група D

Розклад матчів Ліги чемпіонів

В сезоні 2022/23 матчі групового раунду Ліги чемпіонів закінчаться на початку листопада. Це пов’язано з чемпіонатом світу з футболу, який пройде в Катарі з 21 листопада по 18 грудня. Матчі плей-офф пройдуть у звичні терміни.

• Фінал: 10 червня 2023 року.

Матчі п’ятого туру Ліги чемпіонів пройдуть 25 та 26 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Реал». Також ми повідомляли про результати матчів четвертого туру Ліги чемпіонів.