Баскетбольна Суперліга: «Кривбас» зіграв із «Харківськими Соколами», «Миколаїв» зустрівся з «Дніпром»

«Харківські Соколи» зазнали третьої поразки поспіль.

Поступаючись у ході зустрічі, «Кривбас» все ж таки переміг «Харківських Соколів». «Дніпро» продовжило свою переможну серію до чотирьох матчів.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У суботу, 22 січня, відбулися два матчі Суперліги. У Кривому Розі «Кривбас» приймав гостей із Харкова. Після рівної боротьби на перших хвилинах матчу, гості стали йти у відрив. На 5-й хвилині матчу перевага «Харківських Соколів» складала 13 очок. До кінця десятихвилинки ситуація на майданчику залишалася незмінною - «Кривбас» програвав 15:27. А ось у другій чверті все кардинально змінилося. «Кривбас» став скорочувати відставання і врешті-решт вийшов уперед. Перша половина матчу завершилася із рахунком 38:35. У третій десятихвилинці господарі стали нарощувати перевагу і перед заключною чвертю вели вже +13. «Харківським Соколам» не вдалося повторити подвиг свого сьогоднішнього суперника та схилити хід матчу на свою користь. Харків'яни зазнали третьої поразки поспіль і стали опускатися в турнірній таблиці.

«Миколаїв» у минулому поєдинку Суперліги перервав серію поразок з одинадцяти матчів поспіль і сподівався розвинути успіх у матчі з «Дніпром». Однак і «Дніпро» мав в активі серію із трьох перемог і не збирався її переривати. Гості вийшли вперед після точного трьохочкового кидка Закурдаєва. «Дніпро» продовжував лідирувати, довівши перевагу до шести очок. «Миколаїв» зрівняв рахунок, але потім пропустив ривок суперника та програв першу чверть 14:28. У другій десятихвилинці трохи скоротили різницю у рахунку, але за підсумками першої половини матчу все одно поступалися 34:45.

За п'ять хвилин третьої чверті «Дніпро» заробило лише одне очко. «Миколаїв» справно поповнював очковий багаж і скоротив відставання до чотирьох балів. Незабаром Кожем'якін зрівняв рахунок, проте гості швидко повернули собі перевагу в чотири очки. А до кінця десятихвилинки дніпряни вели +6. Заключну чверть команди розпочали не дуже результативно, набравши за три з половиною хвилини лише п'ять очок на двох. Проте перевага «Дніпра» поступово зросла до дванадцяти очок. Свого гості вже не пропустили та виграли четвертий матч регулярного чемпіонату Суперліги поспіль.

• «Кривбас» - «Харківські Соколи» 80:74 (15:27, 23:8, 26:16, 16:23);
  • «Миколаїв» - «Дніпро» 68:76 (14:28, 20:17, 17:12, 17:19).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 23 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.