Багато нових можливостей: у Telegram після оновлення з'явилися подарунки та інше - кому це стане в нагоді

Змінені відеочати, зіркові подарунки та розширений список причин для скарг – інформатор розповідає, які можливості отримали користувачі

лого Telegram
Тепер юзери Telegram можуть відправляти у подарунок іншим як зірки, а й зіркові подарунки

Розробники месенджера Telegram 5 жовтня випустили велике оновлення для Android та iOS. Воно додає декілька цікавих можливостей, включно з анонсованими раніше віртуальними подарунками. Крім того, покращено та розширено низку вже існуючих функцій, повідомляє пресслужба Telegram.

Зокрема, Telegram також запускає нову платформу для відправлення кодів, яка дозволяє будь-якому бізнесу легко верифікувати номери телефонів клієнтів. Користувачі зможуть отримати код підтвердження прямо в Telegram, при цьому відправка таких кодів обійдеться компаніям лише $0,01 за користувача. Крім того, перероблено інтерфейс відеочатів, додано нові можливості поскаржитися на контент у Telegram та інші покращення.

Зіркові подарунки у Telegram 

Тепер користувачі можуть дарувати один одному не тільки Telegram Premium, а й віртуальні подарунки, які мають вигляд анімованих стікерів - зображень із текстовими привітаннями. Вони оцінюються у внутрішній валюті Telegram Stars. 

Отримувач зможе додати подарунок у свій профіль або перетворити його на зірки (це нова внутрішня валюта месенджера, яку Telegram почав просувати у червні 2024 року). Витрачати Telegram Stars можна різними способами - наприклад, підтримувати авторів контенту або придбати послуги в мінідодатках. 

Власники каналів також можуть конвертувати зірки у винагороду у криптовалюті Toncoin або субсидовану рекламу. А якщо зірки ніхто не надсилає у подарунок, купують їх через форму оплати App Store або Google Play, а також за допомогою Premium Bot.

Ще момент: подарунки можна надсилати анонімно. Одержувач дізнається, від кого подарунок, але ваше ім'я не буде видно іншим, навіть якщо подарунок буде відображено в профілі.

Розширений інтерфейс для скарг на контент та інше

З 2015 року в Telegram можна повідомляти модератори про порушення. Тепер користувачі зможуть скаржитися на контент із більшої кількості причин. Так, у меню з'явилися пункти "Незаконні товари", "Персональні дані", "Порушення авторських прав" та деякі інші. А, наприклад, "Шахрайство або спам" тепер є цілим розділом, всередині якого можна вказати причину скарги більш детально.

В оновленні команда повністю переробила інтерфейс відеочатів на iOS. Відтепер групові дзвінки споживають менше ресурсів, що дозволяє заощаджувати заряд смартфона. Зазначається, що пристрій також значно менше нагріватиметься під час тривалих дзвінків. 

Серед інших нововведень - підтримка прямих трансляцій у режимі RTMP у версії для Android. Користувачі можуть генерувати ключі та керувати відеотрансляціями за допомогою популярних програм для стримінгу, таких як OBS Studio або XSplit Broadcaster.

Нововведення та безпека в Telegram

У серпні Telegram наголосив, що розширює свої можливості та стає ще більш функціональним месенджером. Павло Дуров (це було ще до його арешту) анонсував, що в месенджері запустять нову функцію - вбудований браузер, який дасть змогу користувачам переглядати не тільки звичайні веб-сторінки, а й децентралізовані сайти, що працюють на технології Web3. Крім того, з'явиться спеціальний магазин, де користувачі зможуть знаходити та встановлювати різні міні-додатки, що розширюють функціональність месенджера. 

Раніше криптобіржа Binance попередила про зростання випадків шахрайства з криптовалютою в популярному месенджері. Компанія випустила рекомендації для користувачів Telegram, спрямовані на підвищення загальної безпеки та захист коштів. Дуров підкреслив прагнення до прозорості та децентралізації сервісу. Вкрай важливо, щоб користувачі додатка для обміну повідомленнями дізналися більше про можливості та ризики "цього нового світу", додав Дуров.

У червні 2024 року засновник Telegram анонсував запуск нової системи оплати в месенджері  Telegram Stars. Очікується, що вона буде використовуватися для оплати послуг у "міні-застосунках". Ще одним нововведенням стала токенізація стікерів і емодзі в Telegram. За словами Дурова, їхні власники отримуватимуть 95% доходу від продажу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube