Австрія пропонує проміжний етап для вступу України до ЄС

Читать на русском

На його думку, швидкий вступ України до ЄС "нереалістичний"

Читать на русском
Австрія пропонує проміжний етап для вступу України до ЄС

На його думку, швидкий вступ України до ЄС "нереалістичний"

Канцлер Австрії Карл Нехаммер заявив, що потрібний проміжний етап перед вступом України до Євросоюзу. Він вважає, що за цей період наша держава має досягти стандартів ЄС.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.

Нехаммер запропонував створити так званий "підготовчий простір" для України, щоб вона досягла стандартів ЄС, аналогічних Європейській економічній зоні та Європейській угоді про вільну торгівлю.

"Нас об'єднує одна мета, ми всі хочемо сильної, незалежної та економічно успішної України. Зараз вона бореться за своє політичне та територіальне виживання. Усі наші зусилля насамперед спрямовані на припинення російської агресивної війни. На такому етапі швидке приєднання до ЄС у будь-якому разі не може бути нагальною проблемою", - заявив Нехаммер.

За його словами, у нинішніх дебатах про членство України в ЄС необхідно позбутися емоцій, оскільки швидкий вступ "нереалістичний".

"Ми повинні створити європейський підготовчий простір, який дозволить крок за кроком зміцнювати співпрацю з ЄС та краще адаптуватися до європейських стандартів", - сказав Нехаммер.

Він зазначив, що Австрія десятиліттями йшла тим же шляхом з європейськими угодами про вільну торгівлю, перш ніж приєднатися до ЄС у 1995 році.

Нагадаємо, ЄС офіційно заявив, що не визнаватиме жодних рашистських «референдумів» в Україні. Крім того, Великобританія запровадила санкції проти Кабаєвої, колишньої дружини та родичів путіна

Також Інформатор писав, що нова президентка Угорщини скасувала нейтралітет країни щодо війни Росії проти України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.