Атака на військову частину Придністров’я: влада Молдови і ГУР прокоментували удар дроном

Читать на русском

У ГУР назвали це російською провокацією, а Молдова зробила офіційну заяву щодо того, чи може бути причетна Україна

Читать на русском
Атака на Придністров’я
Чи причетна Україна до атаки на Придністров’я. Колаж: Інформатор

У ГУР назвали це російською провокацією, а Молдова зробила офіційну заяву щодо того, чи може бути причетна Україна

Влада Молдови прокоментувала атаку дрона по військовій частині у невизнаній республіці Придністров’я. Зазначається, що Україна не має до цього жодного відношення.

Про це йдеться у коментарі Бюро політики реінтеграції Молдови. Там зв’язалися з іншими державними органами країни та після вивчення всіх даних визначили, що це була “спроба викликати страх і паніку в регіоні”.

“Військова техніка на знімках не працює вже кілька років. Влада Кишинева в контакті з українською стороною не підтверджує факт нападу на придністровський регіон”, – йдеться у повідомленні.

Реакція України

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у коментарі “РБК-Україна” також прокоментував ситуацію. За його словами, цей інцидент є провокацією з боку російської федерації.

Крім того, Центр протидії дезінформації теж повідомив, що росія сама здійснила провокацію у Придністров’ї з атакою військової частини дроном-камікадзе. Зазначається, що росіяни намагаються здійснювати провокації та маніпулювати в інформаційному просторі для того, щоб нагнітати ситуацію.

“Головна логіка дій кремля полягає в інформаційному нагнітанні ситуації, оскільки у рф немає коридору до Придністров’я для здійснення провокацій військового характеру”, – наголосили у ЦПД.

Атака по Пріднстрів’ю

Вдень у неділю, 17 березня, військова база у Тирасполі невизнаного Придністров’я була атакована невідомим дроном-камікадзе. Приліт прийшовся у гвинтокрил Мі-8. Внаслідок цього техніка вщент вигоріла. 

Першими жалітися на атаку та публікувати кадри почали російські пропагандисти. Про жертв чи поранених наразі не повідомлялося.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У нашому відео ми розглянемо проблему тиску на бізнес зі сторони держави як системну проблему, яка має своє коріння. Розкриємо, чому влада продовжує крадіжки, та чи може цьому бути кінець. Приєднуйтеся до нашої розмови з головою Ради громадського контролю Бюро економічної безпеки Тарасом Котовим, щоб дізнатися більше про ці питання. Очікуйте цікаві висновки та розгорнуті обговорення у нашому відео. Не пропустіть!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.