Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Країна офіційно заявила про такий намір та озвучила відповідний запит Альянсу 18 квітня
Аргентина подала заявку на приєднання до НАТО. Вона хоче стати "глобальним партнером альянсу". Міністр оборони країни Луїс Петрі зустрівся із заступником генсека НАТО Мірче Джоане і передав листа про наміри країни.
Про це Луїс Петрі повідомив у соцмережі X (Twitter). За його словами, вдень 18 квітня він звернувся до штаб-квартири НАТО в Брюсселі з проханням про приєднання до НАТО.
"Я зустрівся із заступником генерального секретаря НАТО. Я представив лист про наміри, в якому описано прохання Аргентини стати глобальним партнером цієї організації", - розповів він.
Як заявив міністр оборони Аргентини, країна працює над відповідністю стандартам НАТО. Зокрема, триває робота над відновленням зв'язків, які дозволять модернізувати та навчати їхні сили за стандартами НАТО.
"Ми далі працюватимемо над відновленням зв'язків з метою модернізації та підготовки наших Збройних сил за стандартами НАТО", - написав міністр оборони Аргентини.
Наразі глобальними партнерами Північноатлантичного альянсу є Австралія, Ірак, Колумбія, Монголія, Нова Зеландія, Пакистан, Республіка Корея, Японія та Афганістан. Ці країни не є членами НАТО. Україна зараз входить у партнерство заради миру НАТО.
Запит Аргентини означає, що військовий представник Аргентини буде постійно присутнім у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, що дозволить брати участь у спільних оборонних ініціативах. Однак через суперечки щодо території, відомої як Фолклендські (Мальвінські) острови, Великобританія може заблокувати заявку Аргентини.
Нагадаємо, що 10 грудня 2023 року в Аргентині відбулася інавгурація нового президента Хав'єра Мілея, якого обрали 19 листопада. Обрання ультраправого лібертаріанця Мілея стало несподіванкою в країні, за кілька місяців до першого туру виборів його вважали аутсайдером. Президент Зеленський літав на інавгурацію Мілея, який став новим союзником України у Південній Америці, аби встановити особистий контакт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.