У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Південно-Африканська Республіка має переглянути своє законодавство та звернутися до російської федерації для консультації з приводу ордеру МКС на арешт президента рф путіна. Без цього, ймовірно, путіна заарештують.
Уряд ПАР ухвалить рішення щодо подальших кроків у зв'язку з виданим Міжнародним кримінальним судом ордером на арешт російського диктатора Володимира путіна після консультацій з російською владою, заявила глава МЗС ПАР Наледі Пандор.
Вона зазначила, що кабінет міністрів має розглянути відповідні положення південноафриканського законодавства.
"Крім того, нам необхідно провести дискусії як кабінету, а також із нашими колегами в росії, щоб справді намітити подальші дії", - заявила вона.
19 березня прессекретар президента ПАР заявив, що влада країни прийняла до відома рішення про арешт російського президента.
"Ми усвідомлюємо наше юридичне зобов'язання. Однак у період до саміту ми продовжуватимемо взаємодіяти з відповідними зацікавленими сторонами", – заявив він.
Російського диктатора володимира путіна запрошено на саміт країн БРІКС, який відбудеться у ПАР у серпні 2023 року.
Міжнародний кримінальний суд у Гаазі 17 березня видав ордер на арешт російського диктатора путіна. МКС підозрює його у військових злочинах, зокрема насильницькій депортації дітей із окупованих територій України до рф. Існують достатні підстави вважати, що президент росії несе персональну кримінальну відповідальність за ці злочини. Аналогічний ордер на арешт виданий щодо уповноваженої з прав дитини за президента рф Марії Львової-Бєлової.
Москва заперечує будь-яку причетність до військових злочинів, скоєних в Україні. Росія не визнає юрисдикцію Міжнародного кримінального суду та не бере участі у його роботі. З 2016 року вона не є учасником Римського статуту, що визначає дії суду.
Зі свого боку, МКС не визнає імунітет глав держав у разі розслідування військових злочинів та покарання за них. Видача цим судом ордера на арешт путіна означає, що президент росії більше не зможе в'їжджати до країн, що ратифікували Римський статут, а також визнають юрисдикцію МКС.
У разі візиту Путіна до однієї з 123 країн, місцева влада повинна заарештувати його. Йдеться також про всі країни Європи, Південної Америки, а також Таджикистан, Афганістан, ЦАР і Нігерію.
ПАР також входить до цієї когорти країн, тому будуть змушені арештувати путіна.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що нейромережа показала арештованого за злочини в Україні путіна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.